Bang & Olufsen BeoPlay EX – skvělý zvuk a design sluchátek není zadarmo

bezdrátová sluchátka Bang & Olufsen BeoPlay EX

Dánská společnost Bang & Olufsen představila nová sluchátka do uší Bang & Olufsen BeoPlay EX. Kvalitní zpracování, skvělý zvuk, velký zvukový měnič a technologie adaptivního ANC ale není za pár stovek ani za pár tisíc. Za kvalitu si prostě připlatíte. 

Bang & Olufsen BeoPlay EX jsou podle výrobce dosud nejuniverzálnější true wireless sluchátka. Kromě již zmíněné technologie ANC jsou vodotěsná a prachuodolná podle standardu IP57. 

Sluchátka ukrývají zatím největší měnič použitý v true wireless špuntových sluchátkách značky Bang & Olufsen s průměrem 9,2 mm.  Uživatele potěší high-endový hliníkový design B & O a budou si vybírat z trojice barevných provedení. k dispozici je ve třech barevných provedeních.

Reklama/Advertisement

Podle informací výrobce se v prodeji nejprve se objeví černomodrá (Anthracite Oxygen) varianta (některé zdroje uvádějí konec dubna, jiné začátek května. 

bezdrátová sluchátka Bang & Olufsen BeoPlay EX

O pár týdnů později ji doplní zlatá verze (Gold Tone) a celočerná verze (Black Anthracite).

bezdrátová sluchátka Bang & Olufsen BeoPlay EX

Výdrž baterie je výrobcem stanovena na 20 hodin přehrávání (včetně nabíjení v přenosném pouzdře), přičemž samotná sluchátka zvládnou hrát šest hodin (s aktivovaným ANC). Technologie Bluetooth 5.2 podporuje multipoint připojení, na každém sluchátku se nacházejí tři mikrofony.

bezdrátová sluchátka Bang & Olufsen BeoPlay EX

Každé ze sluchátek měří 22.5 x 34.8 x 22.7 mm a jeho hmotnost činí 6 gramů, Nabíjecí přenosné pouzdro má rozměry 66.2 x 48 x 22.1 mm a hmotnost 53 gramů.

Doporučená cena sluchátek byla stanovena na 399 eur, v českých obchodech jsou sluchátka nabízena za 9 990 Kč. 

Zdroj a foto: Bang & Olufsen

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.

Reklama/Advertisement