BenQ 4K a Full HD projektory jsou první na evropském trhu

BenQ ocenění pro 4K a Full HD projektory

Společnost BenQ se v prvním čtvrtletí roku 2022 stala vedoucí značkou na evropském trhu s 4K a Full HD projektory. Podle čtvrtletních zpráv společnosti Futuresource Consulting dosáhla společnost BenQ vedoucí pozice dle celkového objemu prodejů v Evropě s tržním podílem 23,42 % pro 4K a 24,5 % pro Full HD projektory.

Mezi 4K projektory jsou v portfoliu BenQ modely určené pro domácí kino, zábavu, hry, ale také laserové modely nebo chytré projektory s Android TV. Všechny řady nabízí 4K rozlišení s 8,3 miliony pixelů. Z řady Laser TV nedávno získaly BenQ V7000i a BenQ V7050i s projekčním plátnem ALRS01 ocenění EISA za „Nejlepší laserový projekční systém pro roky 2021-2022.“

Nedávno uvedený a velmi oblíbený herní projektor BenQ X3000i je dokonalým příkladem inovací a kvality, které společnost BenQ do svých produktů přináší. Jedná se totiž o první 4K LED herní projektor s rychlou odezvou 4 ms při 240Hz, 100% pokrytím DCI-P3 a přesnými barvami díky technologii CinematicColor.

V segmentu Full HD jsou projektory určené pro podnikový segment, domácí kino, zábavu, hry a nechybí ani chytré projektory s Android TV. V aktuálním Full HD portfoliu lídr na trhu upozorňuje na konzolové herní projektory BenQ TH585P a BenQ TH685P s jasem 3500 ANSI lumenů, rychlou odezvou, exkluzivními herními režimy a dostupnou cenou.

Více informací o projektorech BenQ je k dispozici na adrese https://www.benq.eu/cs-cz/projector.html. Informace o projektorech pro domácnost jsou pak k dispozici na adrese  https://www.benq.eu/cs-cz/projector/home-series.html.

Zdroj a foto: BenQ

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.