Bezdrátová myš pro leváky Logitech Signature M650 vydrží bez dobíjení až dva roky práce

Bezdrátová myš Logitech M650

Společnost Logitech přichází s novou bezdrátovou myší Signature M650, která potěší leváky, praváky, díky dvěma velkostem (S/M a L) si můžete vybrat verzi pro drobnou dívčí dlaň a větší chlapáckou tlapu. Mezi přednosti myši patří rolovací kolečko SmartWheel, téměř neslyšná tlačítka s nastavitelnými funkcemi a praktický design. Tato myš se může stát stane skvělým doplňkem každého počítače a práce s ní bude rychlejší a příjemnější než kdykoli předtím.

Podle informací společnosti Logitech je na světě více než miliarda pracovníku v kanceláři. Polovina z nich myš nemá, nebo užívá základní verzi, myš s kabelem a omezenými funkcemi. Bezdrátová myš Signature M650 to může změnit.  Při práci na dokumentu nebo procházení webových stránek je skvělým pomocníkem kolečko SmartWheel, které umožňuje podle okamžité potřeby přesné posouvání po jednotlivých řádcích nebo bleskurychlé listování.

Bezdrátová myš Logitech M650

Myš Signature M650 a její větší varianta Signature M650 L jsou vybaveny technologií SilentTouch, která ve srovnání s myší Logitech M185 snižuje hlučnost tlačítek o 90 %. Klikání tedy neruší kolegy v práci v kanceláři ani účastníky videohovoru při práci na dálku. Bezproblémové bezdrátové připojení s velkým dosahem je možné přes Bluetooth Low Energy nebo USB přijímač Logi Bolt. Baterie vydrží při běžném provozu až dva roky, takže si s napájením myši nemusíte dělat vůbec žádné starosti.

Myš Signature M650 se vyrábí ve dvou velikostech a ve smetanové, grafitové nebo růžové barvě. Tvarem a zpracování je vhodná i pro leváky. Měkká opěrná plocha pro palec a gumové boční strany umožňují pohodlnou práci po dlouhé hodiny. Funkce tlačítek se dají snadno měnit pomocí aplikace Logitech Options+. Myš funguje s operačními systémy Windows, macOS, Linux, Chrome OS, ipadOS a Android.

Myš Signature M650 bude v České republice dostupná od ledna 2022 za doporučenou maloobchodní cenu 1 099 Kč.

Zdroj a foto: Logitech