Bose SoundLink Flex v pastelově fialové barvě seženete i v ČR

Bose SoundLink Flex, limitka, fialová, specifikace, cena, reproduktor, vodotěsný, prachotěsný

Chcete zajímavý bezdrátový reproduktor, který se od šedé konkurence odlišuje třeba zajímavou barvou? Možná vás potěší, že na Český trh dorazila pastelově fialová verze bezdrátového a absolutně vodotěsného reproduktoru Bose SoundLink Flex.

Bose je známý tím, že během každého roku uvolňuje několikrát do prodeje limitovanou edici některého ze svých audio produktů, zpravidla v exkluzivním barevném provedení vyrobeném jen ve striktně omezeném množství. A právě teď je tu jedna z nich – bezdrátový reproduktor SoundLink Flex v barvě chilled lilac, která dokonale koresponduje s rozvíjejícím se jarním obdobím.

Odolá vodě a prachu

Čím vyniká Bose SoundLink Flex? Kromě uvedené barvy se jedná o absolutně vodotěsný i prachu odolný reproduktor v atraktivním a praktickém designu. Vodotěsnost je dotažena k dokonalosti tím, že když spadne Flex do vody, nejenže mu to neuškodí, ale hned vyplave zpátky na hladinu, a to poutkem nahoru.

Jeho zvuk je hodný značky Bose, která proslula vynikajícím poměrem kvality zvuku i dosažitelné hlasitosti v porovnání s rozměry reproduktorů. Při rozměrech jen asi 20 x 5,3 x 9 cm a hmotnosti něco přes 450 gramů ozvučí skvěle i outdoorovou party a automaticky optimalizuje reprodukci podle toho, jestli stojí, leží, nebo visí za poutko. Vestavěná baterie poskytuje dostatek energie až na 12 hodin poslechu – dost na to, aby zajistil zábavu během celého dne.

Bose SoundLink Flex, limitka, fialová, specifikace, cena, reproduktor, vodotěsný, prachotěsný

Dostupnost a cena

80 kusů pastelově fialkového reproduktoru Bose SoundLink Flex je v ČR v prodeji výhradně na e-shopech Alza a Basys za koncovou cenu 4 390 Kč. V prodejní síti jsou k dispozici také jeho další, standardně nabízená barvná provedení – čenné, kouřově bílé, pastelově modré (stone blue) a tmavě zelené (cypress green).

Zdroj a foto: Bose

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.