Chytré vypínače Tesla od Witty pro inteligentní domácnost

vypínač Tesla Smart Switch Dimmer

Chytré vypínače Tesla přenesou ovládání světel, domácích spotřebičů i dalších elektrických zařízení na úplně novou úroveň. Kromě toho, že zůstane k dispozici manuální ovládání vypínačů, jak jsme běžně zvyklí, je možné chytré vypínače Tesla ovládat prostřednictvím aplikace v chytrém telefonu, hlasovými příkazy a také na dálku po internetu. Díky začlenění vypínačů do řešení chytré domácnosti je možné různá zařízení ovládat nejen jednotlivě, ale také hromadně a na základě přednastavených pravidel.

U chytrých vypínačů lze nastavit čas zapnutí a vypnutí, stejně jako různé scénáře, kombinující inteligentní funkce elektronických zařízení Tesla. Designově střídmé vypínače se hodí do každého typu interiéru a díky stavové diodě je vždy ihned vidět, v jaké poloze se vypínač nachází.

Tesla Smart Switch a Tesla Smart Switch Dual

Dvojice chytrých vypínačů Tesla Smart Switch a Tesla Smart Switch Dual se liší jen počtem ovládacích tlačítek a představuje ideální náhradu za klasické vypínače světel a dalších spotřebičů. Tyto vypínače se připojují přímo k domácí Wi-Fi síti a jejich funkce se ovládají prostřednictvím aplikace Tesla Smart, dostupné pro chytré telefony s Androidem a iPhony, třeba i mimo domov, prostřednictvím internetu. Po propojení se systémem Amazon Alexa nebo Google Assistant lze vypínače ovládat rovněž hlasovými povely.

vypínač Tesla Smart Switch Quatro Battery

Tesla Smart Switch Dual Battery a Tesla Smart Switch Quatro Battery

Chytré vypínače Tesla Smart Switch Dual Battery a Tesla Smart Switch Quatro Battery jsou napájeny baterii. Tyto vypínače stačí jednoduše nalepit na zvolené místo a připojit je k centrální jednotce Tesla Smart ZigBee Hub. Jejich prostřednictvím pak lze ovládat dvě nebo až čtyři zařízení. Každé z ovládacích tlačítek má tři polohy (stisknutí, dvojité stisknutí a dlouhé stisknutí), kterým lze přiřadit různé funkce. Baterie ve vypínači vydrží až dva roky.

vypínač Tesla Smart Switch Dimmer Touch

Tesla Smart Switch Dimmer a Tesla Smart Switch Dimmer Touch

Otočné a dotykové vypínače se stmívačem Tesla Smart Switch Dimmer a Tesla Smart Switch Dimmer Touch umožňují nastavit intenzitu osvětlení přesně tak, jak právě potřebujete. A to nejen přímo na vypínači, ale také prostřednictvím mobilní aplikace – vždy stačí jediný pohyb. Další funkce umožňují například na noc nastavit automatické rozsvěcení světel v tlumeném režimu, aby zbytečně neoslňovala.

Tesla Smart Switch Module Dual

Chytrý vypínač Tesla Smart Switch Module Dual je určený pro skrytou montáž do rozvaděčů a pojistkových skříní. Spínač umožňuje nezávislé ovládání dvou spotřebičů prostřednictvím mobilní aplikace Tesla Smart. Připojuje se přímo k domácí Wi-Fi síti a zvládá zátěž až 5 A.

Ceny vypínačů se pohybují od 499 do 849 Kč. Další údaje v následující tabulce:

tabulka vypínače Tesla

Zdroj a foto: Tesla, Witty