Xiaomi představilo řadu vysavačů Xiaomi Truclean W10 Wet Dry Vacuum

vysavač Xiaomi Truclean W10 Pro Ultra Wet Dry Vacuum pro suchý a mokrý úklid cena

Společnost Xiaomi oznámila uvedení řady vysavačů pro suchý a mokrý úklid Xiaomi Truclean W10 Wet Dry Vacuum s modely Xiaomi Truclean W10 Ultra Wet Dry Vacuum a Xiaomi Truclean W10 Pro Wet Dry Vacuum.

Úklid na jeden zátah: řada Xiaomi Truclean W10 Wet Dry Vacuum

Řada vysavačů Xiaomi Truclean W10 Wet Dry Vacuum je vůbec první řadou mokro-suchých vysavačů této značky a je navržena tak, aby přinesla dokonalý zážitek z úklidu do každé domácnosti.

 

Řada obsahuje dva ruční modely – Xiaomi Truclean W10 Ultra Wet Dry Vacuum a Xiaomi Truclean W10 Pro Wet Dry Vacuum; oba jsou mistry úklidu se třemi funkcemi – vysáváním, vytíráním a drhnutím.

Zařízení je vybaveno inteligentním systémem detekce nečistot a vestavěnou adaptivní funkcí, která umožňuje automatické nastavení čisticího výkonu na základě množství identifikovaného prachu.

vysavač Xiaomi Truclean W10 Pro Wet Dry Vacuum pro suchý a mokrý úklid cena

Jakýkoli nepořádek, bez ohledu na to, zda se jedná o loužičku nebo zvířecí chlupy po vašem nejdražším chlupatém příteli, může zmizet jediným kliknutím. 

Vyberte si správný model

Jelikož každá domácnost má jinou konfiguraci a preference, pokud jde o úklid, nabízí Xiaomi v rámci této řady dva modely, které vyhoví potřebám nejrůznějších uživatelů.

vysavač Xiaomi Truclean W10 Ultra Wet Dry Vacuum pro suchý a mokrý úklid cena

Na jedné straně je vysavač Xiaomi Truclean W10 Ultra Wet Dry Vacuum vybaven režimem vysokoteplotního čištění 75 °C, který dokáže zajistit důkladnější úklid. Dokáže se také sám vyčistit, doplnit vodu a automaticky vysušit pomocí chytré základnové stanice.

vysavač Xiaomi Truclean W10 Pro Wet Dry Vacuum pro suchý a mokrý úklid cena

Na druhou stranu je vysavač Xiaomi Truclean W10 Pro Wet Dry Vacuum dokonalým společníkem pro domácnosti s těžko přístupnými rohy a hranami. Úklid je hračkou díky speciálně navrženému válečkovému kartáči, který dokáže pokrýt větší prostory a má rukojeť nastavitelnou v úhlu 90 stupňů, která pomáhá účinně čistit pod většinou nábytku.   

vysavač Xiaomi Truclean W10 Ultra Wet Dry Vacuum pro suchý a mokrý úklid cena

Dostupnost a cena 

Xiaomi Truclean W10 Pro Wet Dry Vacuum je k dispozici v prodeji za 13 999 Kč a Xiaomi Truclean W10 Ultra Wet Dry Vacuum za 19 999 Kč prostřednictvím oficiálních kanálů společnosti Xiaomi. 

Zdroj a foto: Xiaomi

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách HardwareSoftwareElektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.