Chytrý telefon HONOR Magic6 se chlubí odolností displeje a zajímavou cenou

chytrý telefon smartphone HONOR Magic6 Lite specifikace cena dárek odolnost

Nový chytrý telefon HONOR Magic6 Lite podle výrobce vyniká kombinací špičkových funkcí, které přitom nezruinují vaši peněženku. Je zajímavý například displejem odolným vůči poškrábání a každodennímu opotřebení a cenovkou, která vám vykouzlí úsměv na tváři.

Výhodná cena

Magic6 Lite je ideální volbou pro ty, kdo nechtějí utrácet, a přesto chtějí vlastnit chytrý telefon, který působí prémiově. Pokročilá technologie se tak stává přístupnou všem. Ať už jste student, profesionál na cestách nebo kdokoli mezi tím, s modelem HONOR Magic6 Lite si nemusíte vybírat kompromis mezi kvalitou a cenovou dostupností.

Odolná obrazovka, která vydrží

HONOR Magic6 Lite má obrazovku odolnou vůči poškrábání a smartphone je navržený tak, aby odolal každodenním nárazům a úderům. HONOR Magic6 Lite tak díky zvýšené odolnosti zůstane po delší dobu na pohled jako nový a ušetří vám výdaje a starosti s opravou displeje.

chytrý telefon smartphone HONOR Magic6 Lite specifikace cena dárek odolnost

Špičková technologie proti poškrábání

Nejedná se jen o standardní tvrzené sklo, zvýšené odolnosti smartphone dosahuje pomocí speciální ochranné vrstvy, která chrání displej před poškrábáním klíči, mincemi, a dokonce i před následky některých pádů a nárazů. Technologie tak pomáhá udržovat elegantní a nedotčený vzhled telefonu co nejdéle.

chytrý telefon smartphone HONOR Magic6 Lite specifikace cena dárek odolnost

HONOR Magic6 Lite je šitý na míru demografické skupině, která nehledá nejvýraznější nebo nejdražší zařízení, ale chce mít spolehlivý a kvalitní telefon, který nevyčerpá úspory. Je jak pro technicky zdatné jedince, kteří si hlídají rozpočet, tak i pro studenty, kteří potřebují spolehlivé zařízení pro studium i hraní her, nebo pro profesionály, kteří chtějí telefon, jenž dokáže držet krok s jejich hektickým životním stylem.

Dostupnost a cena

HONOR Magic6 Lite je na českém trhu dostupný ve třech barevných provedeních – Midnight Black, Emerald Green a Sunrise Orange, a to za doporučenou cenu 9 790 Kč. K nákupu nového smartphonu HONOR Magic6 Lite navíc získáte i chytrý telefon HONOR X7a v hodnotě 3 390 Kč jako dárek.

Zdroj a foto: Honor

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.