Comedy House se přejmenoval na Strike TV a přidává nový obsah

Comedy house se mění na Strike TV

Zábavný kanál Comedy House se od 15. září 2022 přejmenoval na Strike TV. V nabídce televizního operátora Telly bude dostupný pro všechny programové balíčky, včetně sportovního.

Kanál Comedy House se u operátora Telly objevil v prosinci 2019 a brzy našel pevné místo v jeho nabídce. Zábavné pořady, humorné skeče, skrytá kamera nebo wrestlingové zápasy přinesly od spuštění kanálu do letošního roku nárůst sledovanosti o 42 procent.

Od letošního září se komediálně-sportovní kanál přejmenoval na Strike TV. Dosavadní obsah zůstane zachován a vysílání v HD kvalitě je dostupné pro všechny předplacené balíčky (Malý, Střední a Velký), včetně sportovního balíčku.

Sportovní obsah, humor i historie

Součástí programové nabídky Strike TV budou kromě dosud vysílaných humorných pořadů a wrestlingu také pořady sportovní organizace Cage Warriors, která od roku 2001 pořádá zápasy v MMA.

Cage Warriors je brána jako líheň talentů pro nejznámější MMA organizaci světa UFC – vzešel z ní například Paddy Pimblett nebo jeden z nejslavnějších zápasníků Conor McGregor. Cage Warriors se vedle Strike TV objeví i v nabídce programu Premier Sport, který Telly taktéž vysílá.

Sportovní obsah dále doplňují přenosy soutěže profesionálních dřevorubců STIHL Hot Saw a wrestlingové zápasy WWE – Raw a SmackDown.

Wrestlingové zápasy si diváci mohou vychutnat s českým komentářem, který zajišťuje zkušený komentátor Michal Petrgál. Nově se na Strike TV objeví i historické dokumenty přibližující fungování organizace WWE. Programová nabídka kanálu se navíc v dalších měsících rozšíří o nové pořady.

Zdroj a foto: Telly

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.