Cooler Master PC skříň Qube 500 Flatpack a chladič MasterLiquid Atmos

PC skříň Cooler Master Qube 500 cena

Cooler Master uvádí na trh dva nové produkty. Počítačová skříň Qube 500 Flatpack i nová generace chladiče MasterLiquid Atmos ztělesňují závazek značky k inovacím, funkčnosti a udržitelnosti.

Chladič Cooler Master Liquid Atmos PC skříň Cooler Master Qube 500 cena

Společné vlastnosti Qube 500 Flatpack a MasterLiquid Atmos:

  • Zážitek začíná při rozbalení – u obou produktů vývojáři pamatovali na balení a dali si záležet na tom, aby příjemný uživatelský zážitek při stavbě počítače začal už na samém počátku.
  • Ekologická stopa – s ohledem na životní prostředí se oba produkty hlásí k ekologickému přístupu udržitelnosti. Využívají recyklované materiály a minimalistické a udržitelné obaly.

Cooler Master Qube 500 Flatpack

  • DIY formát pro každého – na plocho naskládaná konstrukce umožňuje zábavnou a flexibilní stavbu počítače jak pro začátečníky, tak pokročilé.
  • Plně modulární – obsahuje modulární panely, které zjednodušují a zefektivňují skládání počítačové skříně.
  • Komplexní kompatibilita – Qube 500 je navzdory kompaktním rozměrům skříň formátu ATX, která je kompatibilní se základními deskami E-ATX, vodním chlazením a největšími grafickými kartami.
  • Více barevných provedení – dostupné varianty dávají další možnost variability, resp. tvůrčího vyjádření, a přechod od tradičních černých a bílých skříní k nekonvenčním.

Chladič Cooler Master Liquid Atmos cena

Cooler Master MasterLiquid Atmos

  • Výjimečně tichý – ventilátory SickleFlow Edge 120 používají speciální dynamická ložiska pro mimořádně tichý chod. Výkon testovaný ve výrobě je dále podpořen dlouhou životností.
  • Plně přizpůsobitelný – uživatel má možnost nahradit horní kryt pumpy vlastním designem vytisknutým na 3D tiskárně a plně ovládat ARGB podsvícení druhé generace.
  • Zdokonalená dvoukomorová konstrukce – typické dvoukomorové čerpadlo od Cooler Masteru se dočkalo vylepšení pro lepší a komplexní součinnost.

Dostupnost a cena

Oba modely dorazí na celosvětový trh v průběhu září a dostupnost se bude lišit v závislosti na regionech. Cooler Master Qube 500 Flatpack v základní černé a bílé variantě bude dostupný za 89,99 euro (cca 2 060 Kč) , zatímco barevné varianty za 104,99 euro (cca 2 400 Kč). Cooler Master MasterLiquid Atmos ARGB nabízí dvě standardní varianty – 240mm za 159,99 euro (cca 3 670 Kč) a 360mm za 179,99 euro (cca 4 3690 Kč).

Zdroj a foto: Cooler Master

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.