Cooler Master představil procesorový chladič MA824 Stealth

procesorový chladič Cooler Master MA824 Stealth cena

Cooler Master představuje procesorový vzduchový chladič MA824 Stealth, který nabízí několik pokročilých technologií integrovaných v moderním elegantním hávu.

Cooler Master v chladiči využívá technologie Superconductive Composite Heat Pipe, která představuje významný pokrok pro chlazení vzduchem. V chladiči MA824 Stealth je osazeno celkem osm těchto supravodivých kompozitních trubic, jejichž vnitřní povrch tvoří kombinace drážek a měděného prachu vytvářejícího dutinovou strukturu. Toto inovativní řešení zajišťuje účinný a rychlý odvod tepla.

Hlavní přednosti MA824 Stealth:

  • Vysoce výkonná dvouvěžová konfigurace – Nově navržený design dvou bloků radiátorů má upravenou tloušťku jednotlivých žeber a rozestupů a optimalizuje tak celkovou účinnou plochu pro odvod tepla pro bezkonkurenční výkon
  • Jednolitá měděná základna – Účinné chlazení podporuje také měděná základna s poniklovaným povrchem, aby zajistila maximální možný kontakt s procesorem
  • Typické Stealth provedení – Minimalistický, a přesto vznešený design umocňuje celočerný hliníkový vrchní panel chladiče
  • Dva ventilátory – Vylepšené ventilátory Mobius 120 a Mobius 135 jsou uspořádány v konfiguraci push-pull tak, aby usnadnily rychlý odvod tepla přes dva radiátory.
  • Dostatek prostoru pro RAM moduly – Chladič Stealth je kompatibilní s širokou škálou sestav, aniž by ovlivnil výkon chlazení. Ventilátor Mobius 120 díky svým rozměrům poskytuje dalších 42 mm volného prostoru pro operační paměť

procesorový chladič Cooler Master MA824 Stealth cena

Pečlivě kalibrovaná zrnitost prachu v každé části trubic na základě tepelného zatížení zvyšuje rychlost a účinnost přenosu tepla. Předběžné porovnávací testy na podobných modelech, jakým je například MasterAir 412 Stratos, ukazují zvýšení výkonu až o 30 %.

Technologie supravodivých kompozitních trubic je implementována také v dalších modelech MasterAir 412 Stratos, MasterAir 612 Stratos a MasterAir TD4 a TD5.

Dostupnost a cena

Cooler Master MA824 Stealth bude k dispozici u lokálních prodejců v průběhu června 2023 za doporučenou koncovou cenu 2 499 Kč s DPH v Česku a 109 euro s DPH na Slovensku.

Zdroj a foto: Cooler Master

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.