Cooler Master uvádí moderní pouzdro Oracle Air pro NVMe M.2 SSD disky

pouzdro SSD disk Cooler Master Oracle Air cena

Cooler Master uvádí na trh moderní pouzdro Oracle Air pro SSD úložiště. Hliníkové pouzdro je prvním modelem z řady inovativních mobilních pouzder navržených pro moderní životní styl.

Data na cestách

Elegantní hliníkové pouzdro poskytuje bezpečný prostor pro SSD disky využívající technologie NVMe M.2 a nabízí bleskurychlé, variabilní a přenosné rozšíření stávajícího úložiště pro herní nadšence a kreativce, kteří hrají či vytváří svá umělecký díla na cestách.

Robustní a elegantní ochrana

Cooler Master Oracle Air je synonymem pro robustní ochranu během přepravy, zajišťuje rychlý přenos dat a je navrženo s důrazem na flexibilitu, tedy možnost výměny více SSD disků, aniž by byl uživatel nucen používat jakékoli nástroje. Funkční konstrukci dále doplňuje kompatibilita se systémem Molle pro snadné nošení a upevnění například na popruh batohu.

Snadná výměna disků

Oracle Air je určeno profesionálním tvůrcům i hráčům, kteří řeší omezený úložný prostor na noteboocích, mobilních zařízeních a konzolích. Díky snadné výměně poskytuje hráčům defacto nekonečný prostor pro neustále se rozrůstající herní knihovnu.

pouzdro SSD disk Cooler Master Oracle Air cena

Vyznačuje se jedinečnou odolnou dvouúrovňovou konstrukcí, která zabezpečuje pokročilé chlazení, distribuci tepla, resp. vynikající tepelnou vodivost.

Rychlý přenos dat a účinné chlazení

Zařízení nabízí rychlý přenos dat s rychlostmi čtení a zápisu 1054 MB/s, a to jak díky účinnému chlazení, tak zejména díky NVME rozhraní a USB 3.2 Gen 2 Type-C připojení, které je také zárukou široké kompatibility s platformami PlayStation, Windows, Mac OS, Linux, Android a iOS.

pouzdro SSD disk Cooler Master Oracle Air cena

Dostupnost a cena

Cooler Master Oracle Air bude k dispozici u lokálních prodejců na konci května 2023 za doporučenou koncovou cenu 1 290 Kč s DPH v Česku a 59 euro s DPH na Slovensku.

Zdroj a foto: Cooler Master

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.