Cooler Master uvádí výkonné počítačové ventilátory Mobius 120 a 120P ARGB

výkonný PC ventilátor Mobius 120P ARGB

Společnost Cooler Master uvádí novou řadu PC ventilátorů Mobius. Vysoce výkonné ventilátory byly navrženy s inovovaným propojením lopatek tak, aby zajistily optimalizaci hluku. Nachází dokonalou rovnováhu mezi tichým provozem a chladicími schopnostmi.

Větší rovnováha, vyšší výkon

„Ring Blade Design“ je speciální konstrukce představující vzájemně propojené lopatky ventilátoru. Takové řešení přináší celkové zpevnění, eliminaci vibrací, vyšší stabilitu a tím také vyšší výkon. Vnitřní výztuž má zkosené hrany, které usnadňují proudění vzduchu, maximalizuji tlak vzduchu a snižuji množství hluchých míst.

Ventilátor byl vyladěn natolik, že dosahuje hodnot hluku pod 6 dB bez ovlivnění výkonu.

Vylepšení se dočkaly také ložiska. Nová konstrukce zajišťuje zpětný tok oleje do ložisek pro konzistentní promazávání, což má pozitivní vliv na výkon, ale také na celkovou životnost ventilátoru.

Tu podporuje také zavřená schránka ložiska zabraňující působení prachu pro stálý a plynulý pohyb po celou dobu provozu.

Magnetický prsten drží osu ložiska na místě a stabilizuje ventilátor ve všech možných orientacích.

výkonný PC ventilátor Mobius 120

Řadu Mobius při uvedení na trh reprezentují modely Mobius 120 a Mobius 120P ARGB s maximálními otáčkami 2050, respektive 2400 otáček za minutu.

Dostupnost a cena

Nové ventilátory budou lokálně k dispozici na konci září 2022 za doporučené ceny:

Zdroj a foto: Cooler Master

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.