Decathlon pro zákazníky spouští novou aplikaci pro Android a iOS

nová aplikace Decathlon pro Android a iOS download stažení

Decathlon spouští novou aplikaci, která zákazníkům umožní pohodlnější, rychlejší a dostupnější nakupování. Aplikace vznikla v mateřském francouzském Decathlonu a úspěšně funguje ve Francii, Německu a dalších 28 zemích.

Aplikace pro Android a iOS

Pohodlnější a rychlejší nakupování budou mít nyní zákazníci Decathlonu díky nové mobilní aplikaci, která je nyní ke stažení do mobilních zařízení s operačními systémy Android a iOS.

Aplikace zákazníkům nabídne rychlou správu Decathlon účtu, kde naleznou veškeré informace o svém profilu, věrnostním programu či dárkových kartách.

Aplikace poslouží také jaké pomocník a nápověda v offline světě a umožní tak interaktivní zážitek během nakupování.

Kontrola dostupnosti zboží

Zákazníci si budou moci naskenovat produkty v obchodě, nebo dohledat informace o dostupnosti zboží na prodejnách.

nová aplikace Decathlon pro Android a iOS download stažení

K dispozici budou také snadno a rychle dohledatelné informace o otevíracích dobách konkrétních prodejen či možnost sestavit si seznam přání z oblíbených produktů. 

Zákazníci budou mít díky aplikaci k dispozici kompletní nabídku produktů, přehled recenzí ke všem produktům či přístup do sekce otázek a odpovědí.

Dostupnost

Aplikace je dostupná pro Android a iOS, stačí zaměřit fotoaparát mobilního telefonu na QR kód v obrázku a dovede vás na odkaz ke stažení a instalaci.

nová aplikace Decathlon pro Android a iOS download stažení

Případně zadejte v prohlížeči adresu https://www.decathlon.cz/landing/mobileapp/_/R-a-MobileApp

Zdroj a foto: Decathlon

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.