Deloitte a VMware začnou společně nabízet strategické služby zaměřené na distribuovaný cloud

Cloud - ilustrace

Společnosti Deloitte a VMware Inc. oznámily založení jednotky Deloitte VMware Distributed Cloud (DVDC), která bude klientům pomáhat transformovat své podniky a odvětví, která obsluhují, a to efektivnější implementací a využitím distribuovaných cloudových architektur.

Aliance společností Deloitte a VMware a nyní také strategická jednotka DVDC pomůže klientům efektivněji a ekonomičtěji implementovat distribuované cloudové architektury, včetně veřejných, privátních a edge, s cílem realizovat efektivní transformace a řešit jedinečné aspekty příslušných odvětví. Nové služby jsou přímým výsledkem úzké spolupráce mezi oběma společnostmi. O jejich sladění svědčí i to, že společnost Deloitte již třetím rokem získala ocenění VMware Partner Achievement Award.

Strategická jednotka DVDC působící v rámci struktury společnosti Deloitte bude klientům poskytovat služby v oblasti pokročilého softwarového inženýrství a multicloudu s cílem pomoci jim urychlit vývoj a zavádění produktů v distribuovaných cloudových prostředích. Deloitte a VMware budou klientům pomáhat přecházet na moderní softwarové inženýrství zlepšením komfortu pro vývojáře a poskytováním nástrojů a služeb pro ekonomičtější a efektivnější vývoj a zavádění produktů a aplikací.

Oborová cloudová řešení společnosti Deloitte využívají k dosažení potřebných výsledků relevantní zkušenosti klientů z podobných projektů, osvědčené postupy a metody, předem integrované ekosystémy softwaru, referenční architekturu, prvky podnikové transformace a akcelerátory implementace. Služby VMware Cross-Cloud™, zejména VMware Tanzu, budou poskytovat moderní platformu pro nativně cloudové aplikace v rámci ekosystémové strategie, která společnosti Deloitte umožní v různých odvětvích, jako je maloobchod, veřejný sektor, zdravotnictví, finanční služby nebo automobilový průmysl, nasazovat aplikace do produkce rychleji a bezpečněji.

„Služby Deloitte VMware Distributed Cloud se zaměří na transformaci technologií našich klientů s cílem usnadnit inovace. Jednotka DVDC jako přední poskytovatel multicloudových služeb využívá inovativní technologie společnosti VMware pro infrastrukturu, správu a migraci multicloudů a portfolio řešení Tanzu na podporu moderních aplikací společně s rozsáhlými kapacitami společnosti Deloitte pro vývoj softwaru a digitální transformaci, aby vedla klienty na jejich cestě,“ říká Ranjit Bawa, ředitel Deloitte Consulting LLP pro oblast cloudu v USA. „Jsem nesmírně hrdý na to, jak se nám podařilo rozšířit tuto oblast naší působnosti, která nám umožňuje poskytovat moderní aplikace a tím i obchodní výsledky v lokálních, edge a veřejných cloudových prostředích.“

„Společnosti VMware a Deloitte opakovaně osvědčily své schopnosti pomáhat klientům dosahovat předvídatelnějších výsledků a dosahovat jich rychleji, rychleji zhodnocovat nové produkty a služby a odlišovat se díky inovacím i v odvětvích od nejtvrdší konkurence po celém světě,“ říká Zia Yusuf, viceprezident pro strategické ekosystémy a oborová řešení společnosti VMware. „Jak dokládá opakované ocenění VMware Partner Achievement, je zřejmé, že společnosti VMware a Deloitte se zcela shodují na závazku poskytovat vysoce přínosné služby svým společným klientům.“

Zdroj: VMware, foto: Pexels

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.