Logitech Lift – vertikální bezdrátová ergonomická myš pro praváky i leváky

bezdrátová vertikální myš Logitech Lifch pro praváky i leváky

Společnost Logitech představila vertikální bezdrátovou ergonomickou myš Lift, která přispívá ke zvýšení produktivity a snížení únavy při dlouhém sezení u pracovního stolu. Líbivý design s přirozenými tvary skvěle padne do malých až středně velkých rukou a dodává se ve třech krásných barevných provedeních: růžové, smetanové a grafitové. Grafitová myš je v Severní Americe a Evropě k dostání také ve verzi pro leváky. 

„Ergonomie a pohodlí hrají zásadní roli při vytváření zdravého a příjemného pracovního prostředí,“ říká Olessia Hageman, vedoucí oddělení ergonomických produktů ve společnosti Logitech. „Myš Lift jsme vytvořili na základě našeho přesvědčení, že když se cítíme líp, také líp pracujeme. Tato myš pomáhá lidem pracovat pohodlně po mnoho hodin a cítit se na konci dlouhého dne stráveného u počítače líp.“

Vertikální ergonomická myš Lift je nejnovějším přírůstkem do řady Ergo společnosti Logitech a potvrzuje její snahu navrhovat produkty podle vědeckých poznatků a s ohledem na potřeby lidí. Během pečlivého vývoje prošla také několika koly uživatelského testování, na kterém se podílela laboratoř Ergo Lab společnosti Logitech, a získala schvalovací razítko od předních ergonomických institucí.

Tato jedinečná kompaktní myš má spoustu předností a špičkových funkcí k zvýšení produktivity a zároveň zajišťuje mimořádný komfort při práci za stolem. Díky měkkému gumovému povrchu a pohodlné opěrce pro palec nebudou uživatelé s menšíma rukama pociťovat námahu ani po mnohahodinové práci.

bezdrátová vertikální myš Logitech Lifch pro praváky i leváky

Konstrukce této myši se sklonem 57° umožňuje pravákům i levákům uvolněný úchop, snižuje tlak na zápěstí a zároveň podporuje přirozenější držení předloktí. Tiché magnetické kolečko SmartWheel nabízí přesný pohyb po jednotlivých řádcích i rychlé procházení dlouhých dokumentů.

bezdrátová vertikální myš Logitech Lifch pro praváky i leváky

Myš Lift se dá snadno a rychle bezdrátově připojit k operačním systémům Windows, macOS, Linux, Chrome OS, iPadOS a Android prostřednictvím technologie Bluetooth Low Energy nebo zabezpečeného USB přijímače Logi Bolt. S aplikací Logitech Flow si dokážete udržet celodenní soustředění a jednoduše pracovat až na 3 zařízeních s různými operačními systémy.

Nová ergonomická myš Logitech Lift bude v České republice k dispozici od 25. dubna 2022 za doporučenou maloobchodní cenu 1 999 Kč.

Zdroj a foto: Logitech

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.