ESET představil antivir pro mobily

ESET uvolnil betaverzi antivirového programu pro Microsoft Windows Mobile 5.0 a 6.0 – ESET Mobile Antivirus (EMAV). Je dostupný uživatelům zařízení s Windows Mobile a poskytuje proaktivní detekci vůči všem druhům mobilních infiltrací.

EMAV je k dispozici ke stáhnutí na adrese http://www.eset.cz/download/beta.

 

Největší předností řešení ESET Mobile Antivirus je jeho jádro, pracující na bázi pokročilé heuristiky, optimalizované pro mobilní platformy. Heuristika zabezpečuje ochranu vůči existujícím i budoucím hrozbám v reálném čase. Další výhodou ESET Mobile Antivirus je jeho zanedbatelný dopad na výkon mobilního zařízení.

Reklama/Advertisement

 

Vlastnosti ESET Mobile Antivirus:

 

  • Pokročilá heuristika.
  • On-demand / on-access skener.
  • Activity log (statistické záznamy o dokončeném skenování).
  • Variabilní hloubkové skenování .cab souborů (cabinet file je většinou několik zabalených souborů v jednom souboru často využívaný jako instalátor).
  • Automatické aktualizace.
  • Intuitivní uživatelské rozhraní.

ESET Mobile Antivirus se do smartphonu instaluje přímo z mobilního zařízení, nebo se přes web stáhne do počítače a přes PC-sync nainstaluje do zařízení. Virové aktualizace získává uživatel přes internet prostřednictvím WiFi, Bluetooth, PC-sync, GPRS, EDGE, atd. Testující mohou své zkušenosti s betaverzí ESET Mobile Antivirus adresovat na betasupport@eset.sk. Plná verze EMAV bude k dispozici během několik týdnů.

Zdroj a logo: ESET

Reklama/Advertisement