Fitness náramek HONOR Band 7 nabízí 96 sportovních režimů a 14denní výdrž

sportovní náramek Honor Band 7 cena

HONOR na český trh uvádí nový fitness náramek HONOR Band 7, který nabízí 96 různých sportovních aktivit a aplikaci HONOR Health. Proti předchozí generaci má větší AMOLED displej, výdrž baterie 14 dní a funkce měření a zaznamu srdečního tepu, spánku, stresu a dalších zdravotních dat s využitím AI. Jedná se o ideálního společníka pro jarní aktivity v teplejším počasí, ale i pro ty, kteří sportují třeba v posilovně nebo bazénu.

Stylový design a barvy řemínků

Fitness náramek HONOR 7 Band je navržený pro všechny příležitosti. Má 1,47palcový barevný AMOLED displej s 2,5D zakřiveným sklem, rozlišením 194 × 368 bodů a váží asi 18 gramů. Jeho povrch vznikl nanášením kovové textury s vysokým leskem. Díky novým barvám a mnoha variantám ciferníků jej můžete snadno přizpůsobit své náladě a stylu.

HONOR 7 Band se nabízí ve třech barvách, Coral Pink, Meteorite Black a Emerald Green, a obsahuje funkční režimy pokrývající aktivity od zdraví a wellness přes sport až po chytré funkce. Díky 14denní výdrži baterie a rychlému nabíjení nabízí uživatelům větší pohodlí a komfort.

AI pomůže sledovat váš zdravotní stav

HONOR Band 7 dokáže s pomocí technologie umělé inteligence pomáhat jeho uživatelům starat se o své zdraví. Přesně měří a zaznamenává srdeční tep, spánek, stres a další zdravotní data. Ta pak převádí do podoby doporučených cvičení a kurzů, které mohou dále zlepšit kvalitu života.

Náramek HONOR Band 7 také umožňuje nepřetržité sledování srdečního tepu. Díky profesionálním optickým senzorům a využití umělé inteligence je sledování srdečního tepu mnohem přesnější a poskytuje spotřebitelům data v reálném čase.

HONOR Band 7 obsahuje funkce pro celodenní sledování okysličení krve a může tak nositele upozornit zavibrováním, pokud hodnoty klesnou příliš nízko. Tato hodnota ukazuje, jak dobře se kyslík šíří v celém těle. To je prospěšné nejen při cvičení, kdy tento parametr říká, jak tělo zvládá například náročný trénink nebo dlouhý výšlap, ale i při spánku. Kvalitu spánku pomáhá sledovat i funkce Professional Sleep Tracker5, který přesně zaznamenává potřebná data.

96 sportovních režimů

Náramek HONOR Band 7 obsahuje přednastavených 96 typů cvičení, jako jsou například běh, chůze, jízda na kole, plavání, eliptický trenažér, veslování, volný trénink a nově také skákání přes švihadlo. HONOR Band 7 dokáže zaznamenávat údaje o sportovní aktivitě v reálném čase, což uživatelům dovoluje snadno sledovat své výkony.

sportovní náramek Honor Band 7 cena

Díky zaznamenaným zdravotním údajům nabízí náramek též funkci Fat Burning, která dokáže vědecky podloženým způsobem zlepšit výsledek cvičení identifikováním ideální zóny pro spalování tuků a zlepšování vytrvalosti. Během cvičení dokáže náramek v reálném čase připomínat uživatelům, jak zůstávat ve správném pásmu pro efektivní spalování tuků, a po cvičení zobrazit odhad hmotnosti spáleného tuku.

Pro větší pohodlí lze záznamy z cvičení prohlížet přímo na HONOR Band 7 bez nutnosti využívat k tomu mobilní telefon.

Chytré funkce

Kromě funkcí pro zdraví a sport nabízí náramek HONOR Band 7 spotřebitelům také celou řadu funkcí pro chytřejší život, jako je například možnost vyhledání telefonu. HONOR Band 7 se také dá použít jako šikovný asistent, na němž můžete přímo číst zprávy, spravovat příchozí telefonáty, zkontrolovat předpověď počasí, nastavit alarm, ovládat předávání hudby nebo třeba pořídit fotografie na dálku díky funkci dálkové spouště pro váš telefon.

14denní výdrž baterie a rychlonabíjení

Pro větší komfort nabízí náramek HONOR Band 7 nadstandardní výdrž baterie. Při typickém používání vydrží hodinky až dva týdny a při intenzivním používání až 10 dní, takže jsou vhodné na obchodní cesty i dovolené. Díky možnosti rychlo nabíjení zvládne HONOR Band 7 až dva dny používání za pouhých pět minut dobíjení.

Dostupnost a ceny

HONOR Band 7 je v obchodech k dispozici od 6. března 2023 ve třech barevných verzích, Coral Pink, Meteorite Black a Emerald Green za atraktivní cenu 1 299 Kč.

Zdroj a foto: HONOR

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách HardwareSoftwareElektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu