Samsung k nových televizím Neo QLED a OLED nabízí projektor The Freestyle zdarma

Samsung TV OLED QLED předprodej akce sleva projektor The Freestyle

Samsung od 6. března do 9. dubna 2023 nabízí k vybraným televizorům Neo QLED 8K, Neo QLED 4K a OLED modelových řad 2023 od úhlopříčky 55“ výše jako bonus v ceně televizoru i mobilní projektor The Freestyle v hodnotě 19 990 Kč. Například při koupi Neo QLED televizoru QE55QN85CATXXH vyjde celková cena i s bonusem ve formě The Freestyle na 50 % hodnoty doporučené maloobchodní ceny.

Nejnovější řada televizí

Podle sdělení výrobce letošní modely QLED a OLED naplno využívají výkon umělé inteligence. Neo QLED 8K s 64 Neurálními sítěmi zobrazí všechny detaily, bez ohledu na vstupní signál.  

Neo QLED 4 jsou vybaveny špičkovou funkcí Auto HDR Remastering, která dokáže díky umělé inteligenci v reálném čase převádět scény a efekty ve vysílání se standardním dynamickým rozsahem (SDR) na vysoký dynamický rozsah (HDR). Díky tomu je původní SDR obsah jasnější a živější a dokonale vtáhne diváky do děje. U modelů OLED se nově objevuje také ultra tenká televize s úhlopříčkou 77“.

Nejnovější řada OLED televizorů je opět vybavena technologií Quantum Dot, která je garantem pro zobrazení přesných a nezkreslených barev (Certifikace Pantone).

Samsung Micro LED CES 2023

Samosvítící pixely zároveň zaručí maximální kontrolu podsvícení a kontrastu. OLED televizory od Samsungu mají obnovovací frekvenci 144 Hz a Jako vůbec první získaly certifikaci AMD FreeSync Premium Pro zaručující dokonalý herní zážitek na OLED obrazovce.

Projektor The Freestyle

Mobilní projektor The Freestyle představuje nejnovější produkt lifestylové řady televizorů a projektorů od Samsungu.

Jde o přenosný, výkonný a překvapivě jednoduchý projektor, který umožňuje promítat video obsah, ale dá se využít i pro světelné efekty, jako designová lampa nebo dokonce jako chytrý televizor, protože disponuje operačním systémem Tizen jako všechny chytré televizory od Samsungu.

Samsung The Freestyle projektor

Využít ho lze prakticky kdekoli, funguje totiž nejen při napojení do elektrické sítě, ale také na speciální dobíjecí baterie. Díky The Freestyle lze vykouzlit na jakýkoli rovný povrch obraz o neuvěřitelné úhlopříčce až 100“.

Dostupnost a cena

Předprodej vybraných televizorů Neo QLED a OLED letošních modelových řad s bonusem ve formě mobilního projektoru The Freestyle probíhá ve značkových prodejnách Samsung, na e-shopu samsung.cz, v obchodních sítích Datart, Electroworld, Planeo, Expert, Elektra Sedláček, Elvia Pro a v internetových obchodech Alza.cz, Mall.cz, CZC.cz a Online Shop.cz.

Zdroj a foto: Samsung

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu