FIXED Armor ochranné sklo pro telefony iPhone a Samsung

ochranné sklo iPhone Samsung telefon FIXED Armor cena

Potřebujete ochranné sklo pro svůj mobilní telefon, abyste předešli poškození displeje? Pokud máte iPhone nebo vybrané modely Samsung, můžete vyzkoušet třeba FIXED Armor.

Prémiová ochrana

Dopřejte svému telefonu prémiovou a extra odolnou ochranu v podobě skla FIXED Armor. Nekompromisně ochrání displej iPhonu při všech nástrahách všedního i nevšedního dne.

Tvrzené sklo Armor FIXED je vyrobeno z mimořádně odolného, a přitom pružného materiálu, který vydrží téměř cokoliv. Škrábance, pády i nárazy zvládne s přehledem, chrání tak váš telefon násobně déle než běžné ochranné sklo.

Bez otisků prstů

Vnější vrstvu tvoří speciální oleofobní vrstva, která zjednodušuje pohyb prstů po displeji a zároveň zamezuje šmouhám a otiskům.

ochranné sklo FIXED Armor pro iPhone a Samsung

Snadná instalace

Bojíte se, že nalepíte ochranné sklo křivě, nebo budou pod sklem bublinky? Tohle by se stát vážně nemělo. Součástí dodávaného balení je praktický aplikátor, usnadňující nalepení bez otravných bublin na displeji.

Sklo FIXED Armor představuje dlouhodobou a bezpečnou ochranu displeje vašeho iPhone nebo Samsung za každé situace a je k dostání i pro Apple Watch. Výběr skel a podporované mobilní telefony najdete na stránkách prodejce.

Dostupnost a cena

FIXED Armor sklo pořídíte za 699 Kč na fixed.zone, Alze, Datartu a u dalších prodejců elektro prodejců.

Zdroj a foto: FIXED

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.