Fuelio vám umožní analyzovat spotřebu PHM a náklady na provoz

Společnost Sygic vydala aplikaci Fuelio, která prostřednictvím mobilního telefonu umožní řidičům rychle a snadno sledovat spotřebu paliva a další náklady související s jejich vozidly. Řidiči tak mohou ukládat, porovnávat, analyzovat a sdílet informace o tankování a jiných výdajích.

S aplikací Fuelio mohou uživatelé monitorovat nákladové moduly pro spotřebu paliva a další výdaje, přičemž mohou využívat přizpůsobené kategorie pro servis, údržbu, platby za pojištění, myčku, parkování a mnoho dalších. Aplikace se stává ucelenou součástí portfolia komplexních automobilových řešení od společnosti Sygic. Aplikace Fuelio je k dispozici ke stažení na celém světě a je dostupná ve 31 různých jazycích.

Fuelio je neocenitelná aplikace pro řidiče, kteří chtějí zlepšit svůj pocit z jízdy,“ řekl Michal Štencl, CEO společnosti Sygic. „Tým společnosti Sygic je nadšený, že může tento vynikající produkt zařadit do svého portfolia. Očekáváme, že aplikace Fuelio doplní náš hlavní produkt, Sygic GPS Navigation, i další produkty jako Policejní radary a pomůže k dosažení našeho dlouhodobého cíle, kterým je vylepšení pohodlí při řízení našich oddaných uživatelů po celém světě. Navíc se již brzy chystáme odhalit další nové atraktivní funkce a produkty od společnosti Sygic.

Reklama/Advertisement

Aplikace Fuelio je zdarma pro všechny uživatele systému Android, a to včetně všech prémiových funkcí:

  • Zálohování do cloudu (Dropbox, Google Drive)
  • Automatické zálohování do cloudu po přidání nového tankování
  • Zástupce (widget) pro rychlejší přidávání tankování
  • Nákladový modul pro sledování dalších automobilových výdajů (kromě výdajů za palivo)
  • Podrobné statistiky nákladů s přizpůsobitelnými kategoriemi (např. servis, údržba, pojištění, mytí, parkování atd.)
  • Souhrny a grafy nákladů (palivo vs. jiné náklady, kategorie, celkové měsíční náklady atd.)
  • Upomínky (upozornění na další údržbu, konec pojištění atd.)

Odkaz na stažení: Google Play

Zdroj a foto: Sygic

Reklama/Advertisement