GaN nabíječka Cubenest S5D0 s výkonem 140 W pro 5 zařízení současně

nabíječka Cubenest PD GaN Adaptér 140W S5D0 cena

Česká firma Cubenest představila svoji třetí GaN nabíječku. Po předchozích verzích 33 W a 65 W pro 2 nebo 3 zařízení uvádí model Cubenest S5D0 s maximálním výkonem 140 W pro připojení a nabíjení až 5 zařízení současně.

Podpora rychlého nabíjení

Nabíječka využívá nejmodernější GaN technologii. Ta díky sloučenině nitridu gallitého nezabírá na stole téměř žádné místo, ale zůstává stále velmi výkonná.

nabíječka Cubenest PD GaN Adaptér 140W S5D0 cena

Další její předností je mnohem menší tepelné zahřívání a vyšší účinnost než u starších zařízení. Samozřejmostí je také podpora technologie Power Delivery 3.0 pro rychlé nabíjení.

Maximální výkon 140 W

Adaptér má 5 USB portů (3x USB-C a 2x USB-A) a jeho maximální výkon je až 140 W. Aktuální hodnotu výkonu můžete vidět na LCD displeji. Má ochranu proti přetížení, ochranu proti přepětí, ochranu proti přehřátí a ochranu proti zkratu, aby bylo zajištěno bezpečné a efektivní nabíjení vašich zařízení.

Zajímavá výbava

V balení navíc najdete 1,5 metru dlouhý síťový kabel a stojánek, takže nabíječka může být vzdálena od zásuvky a vy si ji můžete umístit přesně tam, kam budete potřebovat. Kromě dlouhého síťového kabelu a stojánku je v balení také USB-C kabel s nabíjecím výkonem až 100 W o délce 1 metru.

nabíječka Cubenest PD GaN Adaptér 140W S5D0 cena

Pokud hledáte rychlé a efektivní řešení pro nabíjení všech vašich zařízení, nemusíte hledat dál. Nic víc již zkrátka nebudete potřebovat, ať už nabíječku využijete v kanceláři nebo na cestách.

nabíječka Cubenest PD GaN Adaptér 140W S5D0 cena

Výkon adaptéru společně s přibaleným příslušenstvím umožňuje rychlé nabíjení vašich zařízení a zároveň vám poskytuje vysokou flexibilitu a pohodlí při použití.

Dostupnost a cena

Nabíječku Cubenest PD GaN 140W S5D0 můžete koupit například v e-shopu výrobce za doporučenou koncovou cenu 2 399 Kč.

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.