Herní monitor Samsung Odyssey Neo G7 nabízí 43″ displej s Mini LED podsvícením

herní monitor Samsung Odyssey Neo G7 cena 43" Mini LED

Samsung Electronics uvádí na trh 43palcový plochý herní monitor Odyssey Neo G7 (označení G70NC) s technologií Mini LED, který obohacuje špičkovou řadu Odyssey o nový typ zařízení. Velká obrazovka hráčům umožní vidět lépe všechny detaily s realistickou kvalitou a dokáže je přenést do světů jejich oblíbených her. 

herní monitor Samsung Odyssey Neo G7 cena 43" Mini LED

Velký plocha displeje a 4K rozlišení

Velká 43″ obrazovka má rozlišení 4K (3 840 × 2 160) a certifikaci pro VESA Display HDR600 a HDR 10+, což zaručuje vysokou kvalitu obrazu a aktuálně nejlepší zobrazování grafiky.

Odyssey Neo G7 staví na technologii Quantum Matrix společnosti Samsung a využívá panel s hustě osazenými diodami Quantum Mini LED, jejichž jas lze mimořádně jemně a přesně ovládat. Díky tomu mohou uživatelé vidět sytější černou, výraznější odstupňování barev a více detailů, a to i ve tmavém herním prostředí.

Matný displej snižuje odrazy světla na obrazovce, čímž minimalizuje rušivé vlivy z okolního prostředí během nejnáročnějších herních akcí, aby se hráči mohli neustále soustředit na každičký detail a užívat si ohromující vizuální výkon.

herní monitor Samsung Odyssey Neo G7 cena 43" Mini LED

Odyssey Neo G7 je skvělý monitor pro jakoukoli herní platformu – uživatelé ho mohou připojit přes DisplayPort nebo HDMI k herní PC sestavě nebo přepnout na HDMI 2.1 a hrát na nejnovější herní konzoli. Další možností je hrát mobilní hry na větší 43″ obrazovce přes vestavěné Wi-Fi/Bluetooth rozhraní nebo jen připojit ovladač a užívat si hry v cloudu i bez herní konzole.

Vysoký výkon a rychlá odezva

Obnovovací frekvence 144 Hz a doba odezvy 1 ms (MPRT) umožňují rychlé a plynulé zobrazování a přesné reakce na pohyby myši. Odyssey Neo G7 zajišťuje neuvěřitelně plynulé a rychlé akční hraní i během nejvypjatějších okamžiků a díky podpoře AMD FreeSync Premium Pro snižuje zasekávání, vstupní latenci a trhání obrazu.

Uživatelé stále více požadují personalizované a přizpůsobitelné herní prostředí. Odyssey Neo G7 nabízí řadu inovativních funkcí, které umožňují nastavit velikost, polohu, a dokonce i poměr stran obrazovky pro optimální herní nastavení.

herní monitor Samsung Odyssey Neo G7 cena 43" Mini LED

Funkce Flex Move Screen dovoluje hráčům nastavit velikost herní obrazovky v rozmezí 43 až 20 palců tak, aby odpovídala preferované velikosti podle hry, kterou hrají. Mohou dokonce změnit polohu obrazovky a najít tak dokonalou konfiguraci pro dosažení co nejlepšího výkonu v jakékoli hře.

Pro přizpůsobení hernímu stylu uživatele je k dispozici panel Samsung Game Bar, výkonný nástroj umožňující rychle zobrazit a změnit důležitá nastavení, aniž by bylo nutné opouštět herní obrazovku. Hráči mohou zobrazit a měnit například frekvenci zobrazování (FPS), poměr stran obrazu, vysoký dynamický rozsah (HDR), proměnlivou obnovovací frekvenci (VRR), dobu odezvy nebo režim Game Picture. Díky hernímu panelu Game Bar mají hráči vše pod kontrolou a nehrozí, že by zmeškali jakoukoli akci.

Chytré funkce

Monitor Odyssey Neo G7 je vybaven chytrými funkcemi, které uspokojí nejrůznější potřeby uživatelů a umožní jim vybírat si zábavu prostřednictvím funkcí Samsung Smart Hub a Samsung Gaming Hub.

Samsung Gaming Hub je univerzální platforma pro objevování streamovaných her, která nabízí okamžitý přístup ke hrám od partnerů, jako je Xbox a NVIDIA GeForce NOW, a to bez stahování a nároků na úložný prostor. Je to dokonalý nástroj, se kterým mohou uživatelé volně a bez omezení prozkoumávat všechny kouty herního světa.

herní monitor Samsung Odyssey Neo G7 cena 43" Mini LED

Prostřednictvím služby Samsung Smart Hub mohou uživatelé získat funkce chytrého televizoru s aplikacemi od partnerů, jako jsou Prime Video, Netflix a YouTube, a prohlížet si různý OTT (over-the-top) obsah přes internetové připojení, aniž by museli zapínat počítač nebo se připojovat k jiným zařízením.

Dostupnost a cena

Odyssey Neo G7 je dostupný v České republice u partnerů a na e-shopu https://www.samsung.com/cz/ od 13. února 2023 za doporučenou malooobchodní cenu 31 990 Kč. Při objednávce na oficiálním e-shopu samsung.cz získá zákazník jako bonus chytré hodinky Galaxy Watch5 Pro.

Zdroj a foto: Samsung

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.