HONOR Magic5 Pro fotil pro Guinessovu knihu rekordů

HONOR Magic5 Pro Guiness World Record Partner photo

HONOR se pochlubil fotografiemi z telefonu HONOR Magic5 Pro, který byl otestován při zachycení pokusů o zápis do Guinessovy knihy rekordů. 

Značka HONOR se spojila s Guinessovými světovými rekordy, aby otestovala úplně nové fotoaparáty připravované novinky HONOR Magic5 Pro. Nová vlajková loď řady Magic zachytila basketbalového hráče o nový pokus překonání světového rekordu.

HONOR Magic5 Pro Guiness World Record Partner photo

Jednu fotografii zachytila umělá inteligence (AI) na HONOR Magic5 Pro, kde je vidět vykreslená hloubka důležitého momentu pokusu o překonání rekordu. Druhý snímek (úvodní foto článku) je zachycení celého natáčení a fotografování ze zákulisí. Je z ní patrné jak si HONOR Magic5 Pro poradil s automatickým zachycením toho nejlepšího momentu.

HONOR Magic5 Pro jako nová prémiová vlajková loď přináší další inovace ve fotografování na mobilní telefon. A to je jen malá ukázka toho, co všechno umí. Oficiální uvedení na světový trh proběhne už 27. února na MWC v Barceloně.

Zdroj a foto: HONOR

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.