HONOR Magic5 Pro fotil pro Guinessovu knihu rekordĹŻ

HONOR Magic5 Pro Guiness World Record Partner photo

HONOR se pochlubil fotografiemi z telefonu HONOR Magic5 Pro, kterĂ˝ byl otestován pĹ™i zachycenĂ­ pokusĹŻ o zápis do Guinessovy knihy rekordĹŻ. 

Značka HONOR se spojila s Guinessovými světovými rekordy, aby otestovala úplně nové fotoaparáty připravované novinky HONOR Magic5 Pro. Nová vlajková loď řady Magic zachytila basketbalového hráče o nový pokus překonání světového rekordu.

HONOR Magic5 Pro Guiness World Record Partner photo

Jednu fotografii zachytila umělá inteligence (AI) na HONOR Magic5 Pro, kde je vidět vykreslená hloubka důležitého momentu pokusu o překonání rekordu. Druhý snímek (úvodní foto článku) je zachycení celého natáčení a fotografování ze zákulisí. Je z ní patrné jak si HONOR Magic5 Pro poradil s automatickým zachycením toho nejlepšího momentu.

HONOR Magic5 Pro jako nová prĂ©miová vlajková loÄŹ pĹ™ináší další inovace ve fotografovánĂ­ na mobilnĂ­ telefon. A to je jen malá ukázka toho, co všechno umĂ­. OficiálnĂ­ uvedenĂ­ na svÄ›tovĂ˝ trh probÄ›hne uĹľ 27. Ăşnora na MWC v BarcelonÄ›.

Zdroj a foto: HONOR

PodĂ­vejte se i na další zajĂ­mavĂ© ÄŤlánky na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo OstatnĂ­. IT Revue mĹŻĹľete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.