Herní myš Logitech G502 X v drátové, bezdrátové a PLUS verzi

herní myš Logitech G502 X

Logitech G, značka společnosti Logitech a přední inovátor herních technologií a vybavení, dnes ohlásila modely G502 X, G502 X LIGHTSPEED a G502 X PLUS, nejnovější verze nejoblíbenější herní myši na světě s řadou převratných inovací pro nejlepší možné herní zážitky.

Myš G502 X přebírá štafetu od svojí předchůdkyně G502 a přináší bezkonkurenční výkon při hraní díky pečlivému přepracování její konstrukce a doplnění o současné nejpokročilejší herní technologie, včetně hybridních opticko-mechanických spínačů LIGHTFORCE.

herní myš Logitech G502 X

Všechny modely G502 X jsou v rámci produktů Logitech G exkluzivně vybaveny zcela novými hybridními opticko-mechanickými spínači LIGHTFORCE, které zajišťují neuvěřitelnou rychlost, spolehlivost a přesnost ovládání s výraznou reakcí na stisknutí tlačítka.

LIGHTFORCE je revoluční technologie mikrospínačů, která kombinuje výhody optických spínačů s důležitým pocitem hmatové odezvy jako u oblíbených mechanických spínačů. Optické spínače nabízejí vysokou rychlost, dokonalou funkčnost a mimořádnou spolehlivost po celou dobu životnosti myši.

Maximální herní výkon

Konstrukce spínačů LIGHTFORCE však funguje stejně jako u klasických mechanických spínačů, aby byl zachován výrazný hmatový vjem při jejich stisknutí. Výsledkem spojení předností optických a mechanických prvků spínačů je maximální herní výkon. Hybridní spínače LIGHTFORCE přinášejí spolehlivé optické spínání s velmi nízkou latencí spolu s nejlepšími vlastnostmi mechanických spínačů, na které jsou hráči zvyklí.

herní myš Logitech G502 X

Myš G502 X se může pochlubit také přepracovaným, reverzibilním a vyjímatelným tlačítkem pro změnu rozlišení, přizpůsobením pro různé velikosti rukou a způsoby úchopu, vylepšeným rolovacím kolečkem s vyšší stabilitou a sníženou hmotností při zachování ikonických režimů rychlého nekonečného rolování nebo přesného posunu jako u myši G502, a tenkostěnným exoskeletem pro snížení hmotnosti a maximální tuhost konstrukce.

Model G502 X je vybaven i vysoce citlivým herním snímačem HERO 25K, který nabízí přesnost polohování v poměru 1 : 1 na submikronové úrovni bez vyhlazování, filtrování nebo akcelerace.

Bezdrátové připojení

Bezdrátové připojení LIGHTSPEED v kombinaci s technologií LIGHTFORCE nabízí o 68 % rychlejší odezvu než předchozí generace. Aktualizace protokolu LIGHTSPEED také umožňuje hráčům připojit dvě zařízení LIGHTSPEED k jednomu USB přijímači pomocí nástroje pro párování zařízení v aplikaci G HUB a používat G502 X se stejným USB přijímačem jako herní klávesnice Logitech G915, G915 TKL nebo G715.

Bezdrátové verze G502 X se nabíjejí přes USB-C a jsou navíc kompatibilní s bezdrátovými dobíjecími podložkami Logitech G POWERPLAY pro neomezenou výdrž baterie bez připojení kabelu.

herní myš Logitech G502 X

RGB podsvícení

Model G502 X PLUS je vybaven technologií LIGHTSYNC RGB s nastavitelným plynulým 8zónovým LED podsvícením, které se dokáže přizpůsobovat hraní uživatele, nabízí efekty při spouštění/vypínání a podporuje optimalizaci výdrže baterie pomocí detekce aktivního hraní.

herní myš Logitech G502 X

Dostupnost a cena

Herní myši Logitech G502 X a G502 X LIGHTSPEED budou k dostání v České republice u všech Logitech partnerů za maloobchodní ceny 2 199 Kč a 3 699 Kč. Logitech G502 X Plus pak exkluzivně získáte v Alza.cz za doporučenou maloobchodní cenu 4 199 Kč. Série G502 X vychází 20. září. Všechny tři myši jsou k dispozici v černém a bílém provedení.

Zdroj a foto: Logitech

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.