Herní USB headset beyerdynamic MMX 150 se studiovým zvukem

Herní sluchátka beyerdynamic MMX150

Německý specialista na profesionální audio techniku beyerdynamic představil na českém trhu herní headset s označením MMX 150 s prémiovým zvukem ve studiové kvalitě. Možnost připojení přes USB konektor zaručuje špičkový zvuk při propojení s jakýmkoli počítačem nebo herní konzolí, která umožňuje připojení USB headsetu.

Model MMX 150 kombinuje špičkovou kvalitu zvuku, oceňovaný kondenzátorový mikrofon META VOICE s funkcí eliminace okolního hluku a rozšířený režim umožňující v případě potřeby vnímat okolní zvuky.

Zvuk totiž vzniká přímo ve sluchátkách a není závislý na kvalitě zvukové karty herního hardwaru. Kolečko vestavěné do pravého náušníku umožňuje kromě ovládání hlasitosti také okamžité rychlé ztlumení (mute) či spuštění rozšířeného režimu, během něhož lze při hře vnímat i okolní zvuky z reálného světa.

Velkou výhodou headsetu beyerdynamic je pohodlné provedení s hlavovým mostem i koženkovými náušníky plněnými paměťovou pěnou vycházející z letitých zkušeností s výrobou studiových sluchátek. To zajišťuje vynikající komfort při mnohahodinovém hraní.

Špičkové reproduktory

Základem headsetu beyerdynamic MMX 150 jsou špičkové reproduktory o průměru 40 mm a impedanci 32 Ohmů, které jsou speciálně vyladěné pro hraní her. Výsledkem je čisté a přesné podání basů, středů i výšek při hraní her všech žánrů.

Herní sluchátka beyerdynamic MMX150

V FPS hrách dává headset uživatelům výhodu přesné lokalizace kroků nepřátel i všech ostatních okolních zvuků, což poskytuje hráčům výhodu v celé řadě situací a díky působivému zvuku jsou i RPG hry realističtější.

Skvělý mikrofon

Vynikající kondenzátorový mikrofon META VOICE má funkci potlačující nežádoucí ruchy z pozadí, jako například zvuky klávesnice, které jsou pro herní týmy rozptylující.

Herní sluchátka beyerdynamic MMX150

Díky mikrofonům vestavěným do náušníků mohou hráči naopak v případě potřeby headset přepnout do rozšířeného režimu, který jim umožní vnímat okolní zvuky, jako například zvonění telefonu nebo zvonku. V tomto nastavení funguje headset podobně jako otevřená sluchátka.

Dostupnost a cena

Herní headset beyerdynamic MMX 150 je na našem trhu k dostání v šedé a černé barvě za koncovou doporučenou cenu 3 400 Kč.

Zdroj a foto: beyerdynamic, BaSys

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.