Hisense na CES 2024 uvádí nové televize Mini-LED ULED X s velkým obrazem

Hisense OLED ULED, Mini LED TV televize CES 2024 specifikace cena

Hisense na CES 2024 představuje svou nejnovější řadu televizorů s technologií ULED a inovace v rámci řady ULED X na rok 2024. Novinky stanovují nové standardy v oblasti LED TV a Hisense ULED X posouvá hranice kvality obrazu a realistický obraz na velké obrazovce.

98UX: Předefinování kvality obrazu

Rok 2023 představoval zcela zásadní posun v kvalitách Mini-LED televizorů uvedením řady Hisense ULED X. Nezpochybnitelná síla v parametrech jako je jas, přené ovládání stmívání a zvuková zdatnost zanechaly nesmazatelnou stopu a nastavily nové měřítko pro LED televizory. Hisense letos posouvá limity ještě dále se dvěma novými přírůstky do rodiny ULED X: s Mini-LED televizory 110UX a 98UX, které opět předefinují to, co je možné v oblasti kvality obrazu.

98UX překonává svého předchůdce pozoruhodnými vylepšeními, díky nimž je větší, jasnější a rychlejší. Může se pochlubit zvýšeným maximálním jasem až na působivých 5 000 nitů – téměř dvojnásobek oproti loňskému modelu. A ještě větší hloubkou, detailem a kontrastem s více než 10 000 zónami lokálního stmívání, které jsou spolu s 98palcovou obrazovkou zárukou mimořádné kvalitu a věrnosti obrazu. Zvýšená nativní obnovovací frekvence 144 Hz vyhovuje nejen filmovým nadšencům, kteří hledají plynulý pohyb, ale také vášnivým hráčům. Působivé vizuální podání doplňuje I pohlcující prostorová zvuková scéna z vícekanálového audio systému typu 4.2.2.

110UX: Nová éra zobrazování

110UX představuje novou éru přesnosti a výkonu displeje. Tento 110palcový obr je stvořen pro ty, kdo hledají nové měřítko domácí zábavy. Díky více než 40 000 zónám podsvícení na gigantické 110palcové Mini-LED obrazovce prakticky eliminuje „halo efekt“, zvyšuje kontrast a dosahuje bezkonkurenčního jasu až 10 000 nitů. Zejména řada 110UX nově definuje odvětvové standardy s bezkonkurenčním vylepšením kontrastu a dynamického rozsahu, které pokrývají 95 % barevné palety BT.2020 – ve srovnání s jinými předními displeji, které dosahují pouze 80 % této hodnoty.

Hisense OLED ULED, Mini LED TV televize CES 2024 specifikace cena

Díky špičkovým materiálům panelů odolným vůči změnám barevnosti, technologii QLED-Quantum Dot a průlomové čipové sadě Hi-View Engine X poháněné umělou inteligencí představuje TV 110UX skutečný vrchol inženýrství s inteligentními funkcemi, jako je AI kontrast a AI hloubka. Čipset rozpoznává obsah scény a dynamicky se přizpůsobuje – zvyšuje jasnost, hloubku, aby nabídl dokonalý obraz.

Díky 4.2.2kanálovému zvuku a funkcím Dolby Atmos FlexConnect poskytuje 110UX také pohlcující zvukový zážitek, který bezchybně doplňuje výjimečný obraz. Řada 110UX s oceněním CES Innovation Award Honoree je živoucím důkazem odhodlání společnosti Hisense nastavovat nová měřítka v kvalitě obrazu, přinášet prvotřídní zážitky a přetvářet technologie LED TV pro ty spotřebitele, kteří hledají převratný výkon obrazovky.

Novinky Hisense v ULED TV pro 2024: Řada U6N, U7N, U8N

Hisense je lídrem v poskytování prémiových zážitků napříč celou svou nabídkou, avšak řada ULED vyniká svým závazkem posouvat hranice. Společnost Hisense se v roce 2023 odlišila od svých konkurentů integrací technologie Mini-LED do celé své řady ULED TV, a je jedinou značkou, která to dokázala. V roce 2024 si Hisense nadále udržuje náskok před průmyslovými trendy s řadou ULED TV, které jsou přizpůsobeny různým preferencím a životním stylům. S řadami U6, U7 a U8 Hisense vede nejen ve výkonu, kvalitě a hodnotě, ale také vychází vstříc mnoha způsobům, jak lidé používají své televizory.

QLED-Mini LED zaujímá hlavní místo v řadě ULED TV pro rok 2024 a zvyšuje maximální úroveň jasu až na působivých 3 000 nitů. S velikostí obrazovky v rozmezí od 55 do 85 palců má každý možnost objevit ten svůj ideální televizor, který se hodí k jeho domovu a sledování preferovanému obsahu. Milovníci domácí zábavy si užijí tisíce hodin zábavy prostřednictvím streamovacích platforem, živého vysílání i dalších možností – díky novým upgradům nabízejí tyto displeje výjimečný jas a kontrast a vdechnou život do každé scény. Dolby Vision, IMAX Enhanced a FilmMaker Mode zaručují pohlcující zážitek ze sledování a poskytují spektrum barev a detailů, které konkurují zážitku z kina.

Hisense OLED ULED, Mini LED TV televize CES 2024 specifikace cena

Díky funkcím, jako jsou nativní obnovovací frekvence 144 Hz, nová funkce Game Bar, nízká vstupní prodleva/ALLM, kompatibilita s G-Sync, Dolby Gaming, Freesync Premium Pro, Game Mode Pro a další, si hráči i sportovní fanoušci užijí bezproblémovou synchronizaci a rychlé akce bez prodlevy. Skvělé jsou I funkce Wi-Fi 6e a NEXTGEN TV (ATSC 3.0) eliminující rušení a latenci wifi vytížené používáním dalších konkurenčních zařízení; výsledkem je bezproblémový a nepřerušovaný zážitek ze sledování.

Mozkem pokročilých televizorů Hisense je špičková čipová sada Hi-View Engine PRO – exkluzivně v řadách U7 a U8. Využívá AI, strojové učení a další inovativní technologie k předefinování zážitku ze sledování. Díky Dynamic Tone Mapping Pro, Face Detection, AI HDR Enhancement a AI Detail Enhancement tato špičková čipová sada přesně optimalizuje displej, vytváří realistické odstíny pleti, vylepšuje detaily HDR a výrazně zlepšuje detaily obrazu.

100 U76N: Ohromná obrazovka, ohromující funkce

Hisense 100U76N je novinka, která přináší novou úroveň zážitku ze skutečně velké obrazovky, přitom nabízí bezkonkurenční poměr hodnoty a ceny. U76N je druhým modelem Hisense s obří 100palcovou obrazovkou a je odpovědí na rostoucí zájem o televizory s velmi nadstandardně velkou obrazovkou – loňský 100palcový Hisense U8K je dosud jedním z nejrychleji prodávaných modelů značky.

Hisense OLED ULED, Mini LED TV televize CES 2024 specifikace cena

Novinka 100U76N se může pochlubit řadou funkcí, včetně proslulé technologie Hisense ULED, technologie QLED-Quantum Dot, rozlišení 4K UHD, nechybí ani působivá obnovovací frekvence 144 Hz pro plynulý pohyb, režimu FilmMaker Mode a IMAX Enhanced pro realističnost velké obrazovky. Wi-Fi 6e zajišťuje nepřetržité streamování, zatímco Google TV přináší téměř nekonečné možnosti obsahu, který lze snadno najít;  personalizovaná doporučení od Googlu umožní objevovat nové filmy a pořady inspirované tím, co sledujete. S prémiovými funkcemi, velkou obrazovkou a skvělou hodnotou je Hisense 100U76N ztělesněním komplexního zábavního centra s bohatými funkcemi pro moderní spotřebitele.

Dostupnost a cena

Cena nových modelů ani dostupnost na českém trhu zatím nebyla výrobcem zveřejněna

Zdroj a foto: Hisense

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.