HONOR chystá představení telefonu střední třídy HONOR 90

mobilní telefon smartphone HONOR 90 novinka

HONOR oznámil představení nového chytrého mobilního telefonu střední třídy HONOR 90. Novinka bude pro evropský trh představena 6. července v Paříži. 

Přáním značky HONOR je, aby každý bez ohledu na svůj rozpočet mohl využívat pokročilé zařízení a funkce, zachytit svůj pohled na svět a sdílet ho s ostatními. Nový smartphone HONOR 90 proto přinese výbavu typickou pro smartphony vyšších řad, ovšem s příznivou cenovkou, která ho řadí do střední třídy.

Na novinku se již brzy mohou těšit i čeští zákazníci. Ať už své já šíří do světa třeba jako ambiciózní fotografové, začínající vlogeři, nadšení spisovatelé nebo jen milovníci života, kteří chtějí sdílet své každodenní zážitky.

Nový standard fotoaparátu ve střední třídě

HONOR 90 přinese svým uživatelům šanci rychle a jednoduše zachytit ostré a vysoce detailní snímky, a to i za zhoršených světelných podmínek. Jeho „Ultra Clear Camera“ tak posune standardy, na které jsme dosud byli u smartphonů střední třídy zvyklí. Se slabým osvětlením si cenově dostupné smartphony většinou nedokážou při focení poradit, HONOR 90 to ale zvládne s přehledem. I při horším světle s ním pořídíte jasnou a detailní fotografii.

Displej s miliardou barev

Zážitek ze sledování videí, hraní her nebo surfování po internetu a sociálních sítích bude se smartphonem HONOR 90 plastičtější a poutavější, protože barvy na jeho displeji jsou neskutečně realistické, živé a obraz je plný detailů. Za vším stojí „Billion Color Display“, tedy displej, který dokáže zobrazit kolem miliardy barev. Takovou vizuální jízdu jsme až doteď znali jen ze světa prémiových zařízení, s chytrým telefonem HONOR 90 ale přijde i do segmentu dostupné střední třídy.

Až 48 hodin bez nabíjení

Honor 90 vydrží v provozu až dva dny díky ultra velké baterii s kapacitou 5 000 mAh. Zážitky z letních víkendových dobrodružství mimo civilizaci tak bude možné sdílet po celou dobu, stejně jako inspirovat svoje sledující, aby také vyrazili.

Stylový design a odolnost

HONOR 90 myslí i na vzhled. Má elegantní a tenký design a zároveň je praktický. I přes štíhlý profil se totiž lépe drží v ruce díky promyšlenému ergonomickému tvaru. Na pohled telefon působí křehce, přesto je velmi odolný a jeho konstrukce vydrží běžné nárazy a údery, které se čas od času přihodí. HONOR 90 bude zkrátka stylový, ale i odolný a spolehlivý partner.

I když se HONOR 90 na evropském trhu představí až za několik týdnů, už teď je jasné, že chce změnit představu o tom, co je to střední třída smartphonů. Pod jeho taktovkou to totiž není průměr, kompromis ani střední cesta, ale pokrokové funkce a špičková kvalita. Podrobnější detaily o novince se dozvíte již 6. července 2023.

Zdroj a foto: HONOR

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu