ASUS kampaň Worry-Free WiFi uvádí výhody rozšiřitelných WiFi routerů

kampaň soutěž WiFi router Asus Worry-Free WiFi

ASUS spouští kampaň Worry-Free WiFi, která má informovat o benefitech rozšiřitelných routerů ASUS využívajících technologii ASUS AiMesh. Součástí kampaně, která bude probíhat od 16. června do 23. července 2023, je i soutěž o hardware ASUS v hodnotě 10 tisíc dolarů.

Do soutěže se lze přihlásit dvěma způsoby. Buď nákupem konkrétního routeru ASUS a jeho registrací, nebo splněním jednoho či více online úkolů. Pro účast bez zakoupení produktu musí soutěžící splnit při každém zapojení do soutěže jeden konkrétní online úkol (je možné se zúčastnit vícekrát).

Tím se zařazuje do soutěže o jednu z cen: notebook Zenbook 14 OLED, 10 rozšiřitelných routerů RT-AX86U Pro a 20 rozšiřitelných routerů RT-AX57. Kromě toho se každý, kdo si v době trvání kampaně zakoupí a zaregistruje v některé ze zúčastněných zemí daný router ASUS, může zúčastnit slosování o jeden z 50 kusů routeru ASUS RT-AX58U nebo RT-AX3000.

  • Kampaň představuje výhody WiFi bez starostí, kterou nabízejí rozšiřitelné routery ASUS s technologií ASUS AiMesh.
  • Lidé se mohou do soutěže zapojit buď nákupem konkrétních routerů ASUS, nebo splněním jednoho či více online úkolů.
  • Výhry v hodnotě 10 tisíc dolarů zahrnují prémiové rozšiřitelné routery ASUS a notebook Zenbook 14 OLED
  • Ceny zahrnují 80 prémiových rozšiřitelných routerů, včetně modelů ASUS RT-AX86U Pro, ASUS RT-AX58U a ASUS RT-AX57 a také notebook Zenbook 14 OLED.

Bezstarostné Wi-Fi připojení s rozšiřitelnými routery ASUS

V roce 2017 vyvinul ASUS svůj první rozšiřitelný router a technologii AiMesh. Od té doby je většina ASUS routerů rozšiřitelná a kompatibilní s technologií AiMesh. Rozšiřitelné routery ASUS zaručují, že uživatelé mohou využívat spolehlivé WiFi připojení se snadnou možností rozšíření sítě, bezproblémovými nástroji pro správu sítě, s komplexním zabezpečením a bohatou sadou funkcí.

Rozšiřitelné routery poskytují jedinou spolehlivou WiFi síť pro celou domácnost. To je rozdíl a hlavní výhoda oproti běžnému routeru nebo WiFi extenderu, které uživatele nutí přepínat mezi různými WiFi sítěmi při každém pohybu v domácnosti.

Rozšiřitelné routery ASUS se dodávají s vysoce hodnocenou mobilní aplikací ASUS Router, která usnadní nastavení a správu celé domácí sítě. Nabízejí také zabezpečení sítě komerční úrovně, které chrání všechna připojená zařízení bez dodatečných poplatků či předplatného. Všechny tyto funkce lze centrálně ovládat prostřednictvím jediné aplikace – ASUS Router.

ASUS nabízí celou řadu rozšiřitelných routerů, včetně herních routerů a vysoce výkonných routerů. Díky tomu uživatelé mohou flexibilně přidat další typ routeru, který bude přesně vyhovovat jejich potřebám. Další informace o rozšiřitelných routerech ASUS najdete pod odkazem https://www.asus.com/cz/content/extendablerouter/

Jak se zúčastnit

ASUS si zakládá na zpětné vazbě samotných uživatelů a využívá jejich zkušenosti, které pomáhají dotvářet a zlepšovat ASUS produkty. Uživatelé se mohou zapojit do soutěže Worry-Free WiFi tím, že splní jeden z několika zadaných úkolů, například odpoví na jednoduché otázky týkající se rozšiřitelných routerů, vyplní podrobný dotazník týkající se použití routeru nebo zveřejní hodnocení routeru na svých soukromých sociálních sítích, blogu, YouTube kanálu nebo online fóru. Soutěžící se mohou do soutěže zapojit i opakovaně například tím, že splní více než jeden úkol, čímž zároveň zvýší své šance na výhru. Soutěžní podmínky naleznete na webových stránkách celé kampaně.

V době trvání kampaně ASUS rovněž spouští akci na vybrané rozšiřitelné routery ASUS. Jakmile si uživatel zakoupí router ASUS a dokončí registraci produktu jakéhokoli uvedeného rozšiřitelného routeru, může se zúčastnit slosování a vyhrát jeden z 50 prémiových rozšiřitelných routerů RT-AX58U nebo RT-AX3000, který mu umožní snadno rozšířit domácí síť.

Seznam soutěžních cen

Účast v soutěži bez nákupu produktu:

  1. cena: 1x ASUS Zenbook 14 OLED (1 výherce)
  2. cena: 1x ASUS RT-AX86U Pro (10 výherců)
  3. cena: 1x ASUS RT-AX57 (20 výherců)

Účast v soutěži prostřednictvím nákupu produktu a jeho registrace:

1x ASUS RT-AX58U nebo ASUS RT-AX3000 (50 výherců)

Zdroj a foto: ASUS

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.