Telefony pro zamilované: Motorola v barvách Pantone

smartphone motorola edge 30 fusion Viva Magenta cena Valentýn

Motorola ke Dni svatého Valentýna připomíná zajímavé barevné odstíny chytrých telefonů motorola edge 30 fusion Viva Magenta a motorola edge 30 neo Very Peri.

Ať už jde o Valentýn anebo jen milý dáreček, společnost Motorola přináší potěšení. Před Valentýnem se můžete obdarovat novým, stylovým a elegantním smartphonem motorola edge 30 fusion Viva Magenta a odvážným smartphonem motorola edge 30 neo Very Peri. Každý má rád dárečky a je těžké nezamilovat se do těchto krásných zařízení v barvách roku Pantone (2022/2023).

Motorola edge 30 fusion Viva Magenta

Z nového partnerství společností Motorola a Pantone se zrodil model edge 30 fusion Viva Magenta v Pantone barvě roku 2023. Design tohoto nádherného smartphonu má základ v červené barvě doplněné chladným modrým podtónem.

smartphone motorola edge 30 fusion Viva Magenta cena Valentýn

Nabízí všechny působivé funkce klasického modelu motorola edge 30 fusion, jako je mobilní platforma Snapdragon® 888+ 5G a pokročilý systém fotoaparátů se snímačem s rozlišením 50 Mpx a optickou stabilizací. Zároveň jde o debut smartphonu od společnosti Motorola v módní barvě vyhlášené společností Pantone pro rok 2023.

smartphone motorola edge 30 fusion Viva Magenta cena Valentýn

Toto zařízení má jedno z nejtenčích provedení na trhu se zaobleným displejem. Zadní strana je vyrobená z veganské kůže a jeho elegantní a dámský design z něj dělá dokonalý doplněk na letošní Valentýn.

Motorola edge 30 neo Very Peri

Motorola edge 30 neo v barvě Very Peri je dalším stylovým přírůstkem do rodiny smartphonů motorola edge 30. Tento model nabízí všem milovníkům motorola jedinečnou a sofistikovanou možnost zazářit s Pantone barvou roku 2022.

smartphone motorola edge 30 neo Very Peri cena Valentýn

Tato stylová vychytávka je promyšleně vytvořena, aby působila velkolepě a zároveň bezchybně fungovala. Je těžké nepodlehnout této atraktivní barvě zkrášlující smartphone se 6,28-palcovým pOLED FHD+ displejem, bezdrátovým nabíjením a supertenkými kompaktními rozměry.

smartphone motorola edge 30 neo Very Peri cena Valentýn

Dostupnost a cena

Smartphone Motorola edge 30 Fusion Viva Magenta je v současné době v nabídkách obchodů s elektronikou a mobilními telefony za doporučenou cenu 14 990 Kč (například Alza.cz).  Motorola edge 30 neo Veri Peri je v prodeji za 9 009 Kč (Mobil Pohotovost nebo Datart).

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.