HONOR Magic5 Pro v akci s dárkem: Získejte další telefon nebo tablet

telefon smartphone fotomobil HONOR Magic5 Pro akce v akci cena dárek telefon tablet

HONOR pokračuje s dárkovou akcí k nákupu vlajkového fotomobilu HONOR Magic5 Pro. U prodejců Alza, Datart a Mobil Pohotovost k HONOR Magic5 Pro dostanete navíc smartphone HONOR 70 Lite, u Vodafone tablet HONOR Pad 8.

Perfektní fotovýbava a revoluční displej

Vlajkový produkt HONOR Magic5 Pro se zařadil mezi top fotomobily současnosti, což potvrdila i nezávislá organizace DXOMARK, která se zblízka podívala na jeho systém trojitého fotoaparátu. Ten je vybavený unikátními technologiemi včetně těch založených na AI a po důkladném testování kameru zařadila se 152 body mezi absolutní špičku.

chytrý telefon smartphone HONOR Magic5 Pro cena akce sleva zdarma tablet dárek

Fotomobil zvládá zachytit rychlý pohyb díky funkci AI Motion Sensing Capture, ostření a závěrka mají extrémně rychlé reakce, takže vám neuteče žádný výjimečný okamžik, a za pozornost stojí i ostrost snímků při vysokém přiblížení nebo výjimečné výsledky při focení v přítmí.

HONOR Magic5 Pro konkurenci převyšuje i svým 6,81“ LTPO displejem, který je podle DXOMARK aktuálně nejlepší na světě. Nejen že má živé a plastické barvy, svítivost až 1800 nitů, ale do segmentu smartphonů přináší také funkci cirkadiánního nočního displeje. Ten zajišťuje šetrnost displeje k lidskému oku a našemu biorytmu tak, aby používání smartphonu nenarušilo produkci spánkového hormonu a další tělesné procesy.

Podle testů v laboratořích HONOR dokáže funkce zvýšit produkci melatoninu až o až o 20 % během 3 hodin, což potvrzuje snahu technologické značky HONOR o vývoj technologií zaměřených na člověka.

telefon smartphone fotomobil HONOR Magic5 Pro akce v akci cena dárek telefon tablet

Dostupnost a cena

HONOR Magic5 Pro je u prodejců v nabídce v cenových srovnávačích za 26 990 až 29 990 Kč. Můžete jej mít ve dvou odstínech: přírodní Meadow Green a klasické Black. Zatímco při nákupu v prodejnách Alza, Datart a Mobil Pohotovost a O2 můžete k nákupu získat jako dárek smartphone HONOR 70 Lite v hodnotě 4 990 Kč, u operátora Vodafone pokračuje i nadále akce s dárkem v podobě tabletu HONOR Pad 8 v hodnotě 6 490 Kč.

Další nabídky pro ty, kdo hledají funkční smartphone, nebo tablet za přívětivou cenu

Pokud hledáte smartphone, který vydrží a přitom je dostupný pro vaši peněženku, pak například HONOR X7a je skvělou volbou. Aktuálně ho seženete za zvýhodněnou doporučenou cenu 3 990 Kč. Je pro vás rozhodující 5G a dlouhá výdrž baterie? Pak sáhněte po HONOR 70 Lite, který nyní pořídíte za doporučenou cenu 4 990 Kč. Od června si můžete za výhodných podmínek pořídit také oblíbený HONOR Magic5 Lite (ve verzi 6 GB + 128 GB), nová doporučená cena je 7 990 Kč. HONOR myslí i na ty, kdo shání dotykový tablet pro dny na chalupě nebo u vody. Tablet HONOR Pad 8 nově pořídíte za doporučenou cenu 6 490 Kč.

Zdroj a foto: HONOR 

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.