HONOR představil nový smartphone HONOR Magic6 Pro

telefon smartphone Honor Magic6 Pro specifikace barva cena akce

HONOR na MWC Barcelona uvedl chytrý telefon HONOR Magic6 Pro s umělou inteligencí platformy HONOR.

Umělá inteligence v telefonu HONOR Magic6 Pro       

Telefon HONOR Magic6 Pro, se může pochlubit pokroky v oblasti fotografování, displeje, výkonu a uživatelského zážitku s podporou AI. HONOR představil MagicOS 8.0, nejnovější verzi svého operačního systému založeného na Androidu.

Zařízení HONOR Magic6 Pro je obohacené o funkce Magic Capsule a Magic Portal. Jednoduchým klepnutím na oznamovací banner v horní části obrazovky se Magic Capsule rozšíří a nabídne další informace a související možnosti, čímž uživatelům poskytne okamžitý přístup k základním zdrojům a eliminuje nutnost procházet více aplikací.

Magic Portal využívá sílu umělé inteligence k pochopení zpráv a chování uživatelů a zjednodušuje složité úkoly do jednoho kroku. Umělá inteligence Magic Portal například rychle rozpozná adresy v textové zprávě a nasměruje uživatele na Mapy Google, což umožňuje bezproblémovou a rychlou navigaci. Zjednodušuje přístup k sociálním médiím, usnadňuje sdílení nebo výsledky online vyhledávání pouhým přetažením.

telefon smartphone Honor Magic6 Pro specifikace barva cena akce

Magic Portal navíc usnadňuje nakupování na základě obrázků a bezproblémově vede uživatele na platformy, kde mohou najít a zakoupit požadované zboží. Díky spolupráci s partnery a vývojáři aplikací podporuje Magic Portal více než 100 celosvětově nejpoužívanějších aplikací. 

Kamerový systém Falcon

Fotoaparát HONOR Magic6 Pro debutuje s novým a vylepšeným kamerovým systémem HONOR Falcon Camera System, který pohání model umělé inteligence vycvičený na základě databáze, jež je 28krát větší než u předchozí generace. Také obsahuje HONOR AI Motion Sensing Capture, pokročilý algoritmus snímání s umělou inteligencí, který bez námahy předpovídá a zachycuje rozhodující okamžiky ve velmi vysokém rozlišení. Pokročilé snímání pohybu HONOR AI Motion Sensing Capture kamery HONOR Magic6 Pro překonává předchozí generaci tím, že pokrývá širší škálu sportů a aktivit, jako jsou skoky, tanec nebo bojová umění, a je tak ideální pro zachycení napínavých okamžiků při sportovních akcích a závodech.

telefon smartphone Honor Magic6 Pro specifikace barva cena akce

Nejnovější systém fotoaparátu HONOR navíc představuje pozoruhodný 180MP teleobjektiv (f/2,6, OIS) s 2,5násobným optickým zoomem a až 100násobným digitálním zoomem. HONOR Magic6 Pro je také vybaven 50Mpx ultraširokoúhlým fotoaparátem (f.2.0, EIS) a výkonným 50Mpx hlavním fotoaparátem s proměnlivou clonou (f/1.4 a f/2.0, OIS), aby bylo možné zachytit rychle se odehrávající okamžiky ve výjimečné čistotě bez kompromisů v detailech.

Displej HONOR NanoCrystal Shield

HONOR Magic6 Pro je vybaven dosud nejodolnějším sklem displeje proti pádu a ukazuje i další vylepšení odolnosti. Displej, ověřený certifikací SGS Five Star Overall Glass Resistance Ability v několika různých situacích, využívá pokročilé materiály s o 50 % lepší hustotou krystalů, což zvyšuje jeho schopnost absorbovat nárazy až 10krát ve srovnání s běžným sklem. Kromě odolnosti je HONOR Magic6 Pro vybaven špičkovým 6,8palcovým displejem All-range Low-power LTPO Eye Comfort .

HONOR Magic6 Pro je poháněn procesorem Snapdragon® Gen 3 Mobile Platform, který do nových zařízení přináší o 30 % vyšší výkon CPU a o 25 % vyšší výkon GPU. Díky Qualcomm AI Engine funkce umělé inteligence v zařízení HONOR Magic6 Pro dosahují pozoruhodného 98% zlepšení oproti předchozím modelům. 

Baterie s kapacitou 5600 mAh vykazuje výjimečný výkon při nízkých teplotách. Navíc díky 80W HONOR Wired SuperCharge a 66W HONOR Wireless SuperCharge mohou uživatelé nabít HONOR Magic6 Pro na 100 % za pouhých 40 minut.

Dostupnost a cena

Smartphone HONOR Magic6 Pro bude k dispozici v černé a zelené barvě Epi Green za akční cenu 25 990 Kč při využití slevového kódu. 

Zdroj a foto: Honor

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.