HONOR uvádí tablet HONOR Pad 8 na český trh

HONOR odstartoval prodej prvních tabletů v ČR. Výkonný tablet HONOR Pad 8 nabízí 12palcový displej s rozlišením 2000 × 1200 bodů, úložiště 128GB a 8 reproduktorů. Je tenký 6,9 mm a váží pouhých 520 gramů.

HONOR odstartoval prodej prvních tabletů v ČR. Výkonný tablet HONOR Pad 8 nabízí 12palcový displej s rozlišením 2000 × 1200 bodů, úložiště 128 GB a 8 reproduktorů. Je tenký 6,9 mm a váží pouhých 520 gramů.

Špičkový displej

Podle sdělení výrobce tablet ve výbavě s 12palcovým 2K FullView displejem a poměrem obrazovky k tělu 87 %, HONOR Pad 8 přináší špičkový zážitek při sledování filmů i jakéhokoli dalšího obsahu. Díky rozlišení 2000 x 1200 pixelů a 1 miliardou barev se postará o mimořádnou ostrost obrazu i věrné barvy.

Tabletu HONOR Pad 8 nechybí ani certifikát TÜV Rheinland pro eliminaci modrého světla a také TÜV Rheinland Flicker Free pro provoz bez blikání. To znamená, že úroveň škodlivého modrého světla je velmi nízká a eliminované je i blikání obrazovky, které může běžně způsobovat únavu očí.

Audio systém s 8 reproduktory

Silnější a vyvážené zvukové efekty zajišťuje 8 reproduktorů symetricky umístěných po obou stranách. Tím je zvýšená i maximální úroveň hlasitosti. Zvuk na vyšší úroveň vynáší technologie DTS:X® Ultra a HONOR Histen a dynamický 360°audio výstup.

tablet HONOR Tab 8 cenaA

Díky pokročilému audio systému si užijete si naplno harmonický zvuk s čistými výškami, vyladěnými středy a údernými basy a uživatelé ho ocení nejen při zábavě, ale i při práci. Během online schůzek a audio hovorů se totiž nejmodernější software stará o přesně reprodukovaný zvuk a zároveň zvyšuje jeho kvalitu.

Tenký a prémiový design

O prémiový design se postará hliníkové šasi v elegantním barevném provedení Blue Hour inspirované tzv. modrou neboli magickou hodinkou brzy ráno, jedním z nejlepších momentů během dne pro fotografování. HONOR Pad 8 je tenký pouhých 6,9 mm a váží jen 520 g.

Vysoký výkon a chytré uživatelské rozhraní

HONOR Pad 8 přichází se silným osmijádrovým čip setem Qualcomm® Snapdragon® 680. Perfektně zvládne hraní her i přehrávání filmů, stejně jako spuštění aplikací zatěžujících operační systém naráz.

HONOR odstartoval prodej prvních tabletů v ČR. Výkonný tablet HONOR Pad 8 nabízí 12palcový displej s rozlišením 2000 × 1200 bodů, úložiště 128GB a 8 reproduktorů. Je tenký 6,9 mm a váží pouhých 520 gramů.

HONOR Pad 8 běží na posledním uživatelském rozhraní HONOR Magic UI 6.1 postaveném na operačním systému Android 12. Těšit se můžete na řadu pokročilých vychytávek včetně upravování vzhledu na míru každému, kdo tablet používá. Díky funkci HONOR Share sdílíte rychle a jednoduše přetáhnete jakékoli fotky nebo soubory z tabletu do vašeho mobilního telefonu HONOR nebo obráceně. Režim pro více oken pak zjednoduší multitasking.

Velká kapacita baterie

Extra velká baterie o kapacitě 7250 mAh se postará o celodenní výdrž bez nabíjení, i při online připojení. HONOR Pad zaručí až 14 hodin offline přehrávání filmů a videí nebo až 10 hodin přehrávání a streamování online.

Dostupnost a cena

HONOR Pad 8 (6 GB + 128 GB) přichází v barevném provedení Blue Hour a u českých prodejců je nabízen za doporučenou cenu od 7 490 Kč.

Zdroj a foto: HONOR

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.