Kingston FURY dodala přes 100 milionů přetaktovatelných paměťových modulů

Kingston FURY DDR paměťové moduly

Kingston FURY oznámila, že dodala už více než 100 milionů přetaktovatelných modulů. V roce 2002 vstoupila společnost Kingston na trh řadou výkonných paměťových modulů pod názvem Kingston HyperX.

Až do jejího prodeje společnosti HP v roce 2021 tak společnost Kingston značku HyperX 19 let rozvíjela v oblasti nadšenců a počítačových hráčů. V návaznosti na neuvěřitelný úspěch paměťových produktů HyperX tak společnost Kingston pokračovala ve vývoji produktové linii výkonných paměťových komponentů, kterou přejmenovala na Kingston FURY.

V rámci vytvoření nové generace produktů pro nadšence investovala své zdroje a znalosti z hlavní činnosti, díky čemuž se nové značce podařilo získat množství rekordů a ocenění v oblasti přetaktování  i v nové éře špičkových, vysoce výkonných řešení pro nadšence a hráče.

Od svého vzniku je společnost Kingston hrdá na své inovace v oblasti testování a špičkovou spolehlivost produktů. V roce 2005 jí byl udělen americký patent na vlastní dynamický burn-in tester, první svého druhu. Tím zabezpečila maximální spolehlivost serverových paměťových modulů používaných také v největších světových datových centrech.

Možnosti přetaktování paměťových modulů

Začátkem letošního roku rozšířila společnost Kingston portfolio o paměti Kingston FURY Renegade Pro DDR5 RDIMM. Jde o přetaktovatelné DDR5 paměti serverové třídy pro tvůrce, inženýry a profesionály v oblasti datových věd splňující požadavky nejnovějších aplikací. Uvedením bílých tepelných chladičů se změny dočkaly také oceňované řady paměťových modulů Kingston FURY Beast DDR5 a Renegade DDR5, což uživatelům umožnilo zvolit si barvu produktů, která vyhovuje jejich stylu.

Zdroj a foto: Kingston.

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.