HP uvádí inkoustové a laserové multifunkce pro domácnost i kancelář

nové tiskárny multifunkce inkjet laserjet inkoustové laserové novinky 2024 cena specifikace tisková konference HP

Na konci dubna 2024 HP doplnilo inovované portfolio inkoustových multifunkčních tiskáren HP OfficeJet, které jsou určené pro všechny typy kanceláří – od těch domácích až po velké firmy.

Nejnovějším přírůstkem mezi laserovými tiskárnami je nová řada HP Color LaserJet 3000, která byla představená spolu s tonerovou technologií HP TerraJet.

Tato nová technologie přináší jak kvalitativní zlepšení tisku – ostřejší a sytější barevné podání, ale také snížení spotřeby energie při tisku a nižší podíl plastů při výrobě tonerových kazet. Nechybějí ani inovované produkty HP DeskJet a HP ENVY, které nabízejí vše potřebné pro domácí uživatele.

Představené novinky:

 • LaserJet Color 3100
 • Tonerová technologie nové generace – HP TerraJet
 • Inovované portfolio OfficeJet Pro
 • HP DeskJet All-in-One řady 2800
 • Tiskárny HP Envy a Envy Inspire

Inovované portfolio OfficeJet Pro – od domácích kanceláří po velké firmy

Nová řada tiskáren HP OfficeJet Pro, zahrnující modely 8100, 9100 a 9700, přináší vylepšené možnosti tisku pro domácí kanceláře i velké firmy. Tyto všestranné multifunkční tiskárny nabízejí profesionální kvalitu inkoustového tisku, širokou škálu konektivity přes spolehlivé Wi-Fi připojení a vysokou úroveň zabezpečení díky HP Wolf Security.

Každý model je navržen s ohledem na specifické potřeby uživatelů a poskytuje jedinečné funkce optimalizované pro různé pracovní scénáře.

nové tiskárny multifunkce inkjet laserjet inkoustové laserové novinky 2024 cena specifikace tisková konference HP

HP OfficeJet Pro 8100 All-in-One Printer

Modely řady 8100 jsou ideální pro domácí kanceláře, kde je žádoucí tichý a efektivní tisk. Tiskárna má režim tichého tisku, dual-band Wi-Fi pro stabilní připojení a díky HP Wolf Essential Security také zajištěnou ochranu před kybernetickými hrozbami. Navíc je kompatibilní s HP Smart app, jež umožňuje snadný tisk, skenování a kopírování přímo ze smartphonu.

Představené modely HP OfficeJet 8122e a HP OfficeJet 8132e se liší v pokročilých funkcích skeneru, možnostech připojení (portech), spotřebě energie.

HP OfficeJet Pro 9100 All-in-One Printer

Model 9100 je navržený pro rostoucí firmy, které potřebují robustní tisková řešení. Nabízí vstupní zásobník na 250 stran, rychlost tisku až 22 stránek za minutu a pokročilé skenovací funkce – například automatický podavač dokumentů pro oboustranné skenování. Pro zajištění bezpečnosti je tu podpora HP Wolf Pro Security, ve výbavě nechybějí ani technologie pro maximálně spolehlivé Wi-Fi připojení.

Představené modely HP OfficeJet Pro 9120e a HP OfficeJet Pro 9132e se liší v rychlosti tisku, počtu zásobníků papíru, tedy i vstupní kapacitě jeho zásob a rychlosti skenování.

nové tiskárny multifunkce inkjet laserjet inkoustové laserové novinky 2024 cena specifikace tisková konference HP

HP OfficeJet Pro 9700 All-in-One Printer

Modely řady 9700 jsou špičkovým řešením pro velké kanceláře a pracovní skupiny, zajišťují profesionální barevný inkoustový tisk až do velikosti A3. Mají rozšířené možnosti správy tiskových úloh a podporují vysoce objemový tisk díky extra velkým inkoustovým kazetám a vylepšeným automatickým podavačem dokumentů.

Jsou navržené s důrazem na udržitelnost, obsahují až 30 % recyklovaného plastu. Bezpečnostní prvky jako HP Wolf Pro Security a dvoupásmové Wi-Fi s funkcí samoléčení zajišťují vysokou úroveň ochrany a spolehlivé připojení. Tiskárny HP OfficeJet Pro 9700 jsou tedy výkonným a ekologicky šetrným řešením pro rostoucí podniky, které vyžadují pokročilé tiskové funkce.

Představené modely HP OfficeJet Pro 9720 a HP OfficeJet Pro 9730 nahrazují typy 7720 a 7740.

Tiskárny HP DeskJet All-in-One a HP Envy pro domácí uživatele

Tiskárny HP Deskjet a 2810e a 2820e jsou prostorově úsporné a cenově dostupné multifunkční barevné tiskárny, které jsou ideální pro domácí použití a nabízí řadu možností bezdrátového tisku. Aplikace HP Smart App (dostupná pro systémy iOS a Android) umožní snadné nastavení tisku, skenování a kopírování z chytrého zařízení. Tisknout je možné také v rámci Wi-Fi sítě nebo pomocí USB.

Multifunkční barevné inkoustové tiskárny HP ENVY 6420 a HP ENVY Inspire 7220 jsou bezproblémové tiskárny, které spolehlivě zvládnou všechny základní úlohy, aniž by zatěžovaly životní prostředí nebo peněženku uživatele.

Materiály pro školní projekt, tvorba prezentace do práce nebo galerie fotografií, to vše zvládnou tiskárny HP ENVY s vynikající kvalitou a jednoduchostí. Jejich pokročilé funkce a snadné ovládání zajišťují, že můžete rychle a efektivně převést digitální nápady na hmatatelné výstupy.

Nová řada kancelářských laserových tiskáren HP Color LaserJet 3000

Jako nejnovější přírůstek do portfolia špičkových kancelářských tiskáren představila společnost HP Inc. novou řadu tiskáren HP Color LaserJet 3000. Je určená pro zákazníky, kteří vyžadují vysoký výkon při malých rozměrech. Představuje nejnovější zařízení využívající energeticky úspornou technologii TerraJet, jež zajišťuje ostré barvy a vysokou rychlost tisku.

nové tiskárny multifunkce inkjet laserjet inkoustové laserové novinky 2024 cena specifikace tisková konference HP

 

Tisk je pro malé a střední podniky (SMB) velmi důležitý. Zhruba 80 % z nich dává stále přednost kombinaci digitálních a tištěných materiálů. Při výběru tiskárny je pro ně důležitá především kvalita tisku a barvy, které přitahují pozornost zákazníků.               

„V éře hybridní práce, kdy firmy mění své pracovní prostory, roste poptávka po vysoce výkonných řešeních v malých a flexibilních kancelářích,“ řekl Marek Sojak Marketing manager CEP ECE & CZ/SK Lead. „Naše nová řada Color LaserJet Pro 3000 je vybavena inovativní technologií TerraJet a přináší výjimečnou kvalitu barev, profesionální rychlost a energetickou účinnost v kompaktním provedení. Optimalizací správy tiskáren umožňujeme malým a středním podnikům šetřit peníze, čas a úsilí, a zároveň zajišťujeme vysokou kvalitu výtisků, ochranu citlivých informací a snadnou adaptaci na prostředí zaměřené na spolupráci a růst.“

nové tiskárny multifunkce inkjet laserjet inkoustové laserové novinky 2024 cena specifikace tisková konference HP

Nová řada tiskáren HP Color LaserJet Pro 3000 nabízí řadu inovativních nástrojů:

 • Zvýšená spolehlivost díky Wi-Fi® 2, která se automaticky znovu připojuje a zůstává online
 • Nejrychlejší oboustranný tisk ve své kategorii
 • Špičková kvalita a profesionální zabezpečení
 • Nejmenší rozměry ze všech zařízení ve své třídě

Nová kvalita barev s technologií TerraJet

Tonerová technologie nové generace TerraJet společnosti HP má jedinečné složení toneru, které poskytuje sytější a ostřejší barvy. Technologie TerraJet nabídne uživatelům nové řady Color LaserJet Pro 3000 o 11 % živější barvy a o 18 % vyšší rychlost tisku. Kromě vylepšení u řady 3000 umožňuje technologie TerraJet také snížit spotřebu energieaž o 27 % a snížit množství plastů v tonerových kazetách až o 28 %, což zákazníkům pomáhá dosáhnout jejich cílů v oblasti udržitelnosti.

nové tiskárny multifunkce inkjet laserjet inkoustové laserové novinky 2024 cena specifikace tisková konference HP

Nová řada tiskáren HP Color LaserJet Pro 3000 je součástí širšího portfolia tiskáren formátu A3 a A4, které bylo kompletně přepracováno pro hybridní kanceláře a nabízí konzistentní řešení pro malé firmy i podnikové zákazníky. Společnost HP byla nedávno oceněna cenou A4 Line of the Year od společnosti Keypoint Intelligence. Ocenění se uděluje jednou ročně, na základě přísného laboratorního testování a hloubkového průzkumu trhu vyzdvihuje nejlepší ucelenou hardwarovou řadu. Zařízení jsou hodnocena podle spolehlivosti, užitné hodnoty, použitelnosti, kvality obrazu a rychlosti.

„Víme, jak důležitý je konzistentní výkon, intuitivní uživatelské rozhraní a variabilní možnosti řešení pro nasazení široké škály produktů, od levných stolních tiskáren až po velké multifunkční tiskárny,“ uzavírá Marek Sojak. „Naše portfolio pomáhá zákazníkům dosahovat jejich cílů díky oceněné řadě produktů, která je vybavena špičkovými technologiemi.“

Dostupnost a cena

 • Tiskárna HP OfficeJet Pro 8132e je na HPmarketu ke koupi za 2 726 Kč
 • Tiskárna HP OfficeJet 8122e je na HPmarketu ke koupi za 2 396 Kč
 • Tiskárna HP OfficeJet Pro 9120e je na HPmarketu ke koupi za 4 950 Kč
 • Tiskárna HP OfficeJet Pro 9132e je na HPmarketu ke koupi za 5 040 Kč
 • Tiskárna OfficeJet Pro 9720 A3 je na HPmarketu ke koupi za 4 379 Kč
 • Tiskárna OfficeJet Pro 9730 A3 je na HPmarketu ke koupi za 5 619 Kč
 • Tiskárna HP DeskJet 2810e je na HPmarketu ke koupi za 826 Kč
 • Tiskárna HP DeskJet 2820e je na HPmarketu ke koupi za 991 Kč
 • Tiskárna Envy 6420e je na HPmarketu ke koupi za 2 065 Kč
 • Tiskárna HP Envy Inspire 7220e je na HPmarketu ke koupi za 1 487 Kč

Všechny ceny jsou uvedené bez DPH

Zdroj a foto: HP, IT Revue

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.