HP uvádí na český trh nové monitory řady E a M s úhlopříčkami od 24 do 44,5 palce

Monitory HP E G5, F HD CES 2023

HP uvádí na český trh nové monitory řady E a M s rovným a zakřiveným displejem. Monitory s úhlopříčkami od 24 do 44,5 palce, rozlišením až 4K a USB-C připojením byly představeny na výstavě CES 2023 a za pár dnů budou k dispozici i českým zákazníkům.

HP monitory řady E a M TK cena

Nové monitory řady E a M

HP představuje 5. generaci svých nejpopulárnějších komerčních monitorů – řady E. Kromě zlepšení obrazových parametrů přináší nová řada „štíhlejší“ elegantní design. Velké změny doznala také ergonomie: mezi novinkami řady E jsou i 4K modely E27k a E32k, které nabízejí vysoký uživatelský komfort. 

Monitor HP E45c G5

Vrcholem nabídky je model E45c, který lze charakterizovat jako pracovní monitor bez kompromisů.

Nové monitory řady E nabízejí mnoho užitečných vlastností a funkcí – například připojení celé počítačové sestavy jedním kabelem USB-C, což usnadňuje přesuny z jedné místnosti do druhé.

Oči pomáhá chránit technologie HP Eye Ease, která stále filtruje modré světlo, a přitom nezpůsobuje žlutý odstín na displeji. Zohledňují i závazek HP v maximální možné míře přispívat k ochraně životního prostředí – k jejich výrobě se využívá vyšší podíl recyklovaných materiálů a mají úspornější promyšlený obal.

HP monitory řady E a M TK cena

Konferenční monitory HP řady E jsou vybavené 5Mpx naklápěcí webovou kamerou pro ochranu soukromí, mikrofony s potlačením hluku a vylepšenými senzory osvětlení.

Monitor HP M24h FHD

Monitory HP M24h a M27h představují ideální volbu pro ty, kteří potřebují monitor pro práci i zábavu. Díky vylepšené ergonomii jsou ideální pro práci, široké barevné spektrum je předurčuje i jako skvělou volbu pro úpravu fotek a videa.

Dostupnost a cena

Monitory by se měli na trhu objevit v následujích dnech, v nabídkách českých prodejců jsou zatím zařazeny s možností předobjednávek. Monitor HP E45C se zakřiveným displejem je uváděn s cenou mezi 24 500 až 26 500 Kč. HP E27K má cenovku kolem 11 990 Kč, monitor s větší úhlopříčkou HP E32K se objevuje s cenou cca 13 450 Kč.

České ceny pro modely HP M24h a M27h stále nejsou k dispozici. V zahraničí se spekuluje o uvedení na jaře a ceně kolem 209 USD. V přepočtu je to kolem 4 500 Kč, avšak české ceny budou spíše o 2-3 tisíce vyšší…

Zdroj a foto: HP, Foto: IT Revue

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.