VARTA Work Flex Stadium Light – odolná přenosná lampa s USB dobíjením

výkonná odolná lampa Varta Work Flex Stadium Light cena

Nová výkonná pracovní svítilna VARTA Work Flex Stadium Light míří do rukou nejen kutilům, ale každému kdo ocení mobilní zdroj výkonného světla.

Vysoký výkon a výdrž

Lampa VARTA Work Flex Stadium Light je osazena LED COB prvkem, který poskytuje doslova oslňujících 1450 lm s dosahem až 45 m.

Výkon je možné regulovat celkem ve třech stupních (200, 800 a 1450 lm) s tím, že na nejnižší výkon je provozní doba až 15 h.

Snadné dobíjení napájecích baterií

Velkou výhodou světla je integrovaná nabíjecí baterie Li-Ion s kapacitou 5200 mAh (2x 2600 mAh). Stadium stačí připojit prostřednictvím microUSB kabelu k nabíječce telefonu, počítači, powerbance nebo USB zdroji a není tak potřeba nakupovat jednorázové baterie.

výkonná odolná lampa Varta Stadium Light cena

O stavu interní baterie informuje dvoubarevná dioda (blikání modrá + červená). Světlo podporuje nabíjení v rozsahu 1 – 2,4 A a plné nabití je tak možné za méně jak 4 h.

Polohování a zavěšení

Praktickou stránku Stadium podporuje i řada možností využití. Integrace výklopného stojánku s “krokováním” v 7 stupních zpřístupňuje různé pozicování světla, a to včetně zavěšení na háček nebo např. hřebík.

Majitel jistě ocení také odolnost vůči prachu a vodě v rámci standardu IP54 a také odolnost vůči pádu až ze 2 m. Samozřejmostí je pak 3 roky trvající záruka a v balení nechybí 1m microUSB nabíjecí kabel.

Dostupnost a cena

Lampa VARTA Work Flex Stadium Light je v již v prodeji u obchodníků s elektronikou. Za doporučenou koncovou cenu 1 199 Kč ji můžete nakoupit třeba v CZC.cz nebo ELECTROWORLD

Zdroj a foto: VARTA

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.