HP uvádí novou tiskárnu HP Smart Tank 580 s oddělenými inkousty

inkoustová multifunkční tiskárna HP Smart Tank 580 cena

Tiskárna HP Smart Tank 580 je nejnovějším přírůstkem v portfoliu tankových tiskáren HP s oddělenými zásobníky.  Je určena domácím uživatelům, kteří hledají snadno použitelné a udržitelné tiskové řešení pro cenově výhodný tisk. 

Výkonná domácí tiskárna HP Smart Tank 580

Nová tiskárna HP Smart Tank 580 rozšiřuje nabídku tiskáren značky HP s inkoustovými zásobníky a nabízí bezkonkurenční uživatelskou zkušenost, komfortní a jednoduché ovládání.

Tiskárny jsou vyráběny ze 45 % z recyklovaných materiálů, pocházejících ze spotřebních výrobků. Podle výrobce nový model nabízí stabilnější připojení prostřednictvím Wi-Fi s funkcí automatického obnoveni připojení a umožňuje tisk odkudkoli. 

inkoustová multifunkční tiskárna HP Smart Tank 580 cena

Uživatelé mohou zařízení ovládnat pomocí intuitivní aplikace HP Smart App, při nákupu ocení, že součástí balení je inkoust na tisk až 18 000 černobílých a 6 000 barevných stran. 

inkoustová multifunkční tiskárna HP Smart Tank 580 cena

„Spotřebitelé se stále častěji zaměřují na udržitelný životní styl a vybavení domácnosti, proto požadují pro své potřeby tisku – od školních projektů až po pracovní dokumenty – chytré a ekologické řešení,“ říká Erika Lindauerová, generální ředitelka HP pro Česko, Slovensko a Maďarsko. „Díky nové tiskárně HP Smart Tank 580 mají lidé, kteří doma hodně tisknou, řešení, která dokonale vyhovuje jejich potřebám.“ 

inkoustová multifunkční tiskárna HP Smart Tank 580 cena

Hlavní tiskové funkce a výhody pro zákazníky

  • Aplikace HP Smart App, která patří mezi nejlepší ve své třídě, nabízí intuitivní tlačítka, která inteligentně provedou běžnými úkony, jako jsou tisk, skenování, kopírování a faxování 
  • Automatická detekce ID a tisk pomocí tlačítka ID Copy 
  • Dodává se včetně Wi-Fi modulu s funkcí automatického obnovení připojení. Díky aplikacím HP Smart App a HP Smart Advance nabízí rychlejší a spolehlivější připojení pro lepší mobilitu 
  • Tiskárny HP Smart Tank umožňují praktickou správu inkoustových zásobníků, pomocí senzorů kontrolují hladinu inkoustu a udržují ji na dostatečné úrovni 
  • Nástroj HP Wolf Essential Security na ochranu citlivých informací 

inkoustová multifunkční tiskárna HP Smart Tank 580 cena

Dostupnost a cena

Nová tanková multifunkční tiskárna HP Smart Tank 580 s oddělenými inkoustovými zásobníky bude v  České republice je prodeji od února 2023 za 4 790 Kč. 

Zdroj a foto: HP, Foto: IT Revue

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.