Sharp/NEC představuje nové 4K UHD projektory Sharp P601Q a Sharp P721Q

nový model projektor Sharp P721Q 4K UHD

Sharp NEC Display Solutions Europe nabídne návštěvníkům veletrhu Integrated Systems Europe 2024 (ISE) exkluzivní příležitost shlédnout nejnovější výrobky v oblasti projekčních technologií. Představen bude nový 4K UHD projektor s označením Sharp P721Q, který je součástí zcela nové řady rodiny sestávající ze dvou nových modelů Sharp P601Q a Sharp P721Q.

Díky využití technologie DLP a jasu 6 000 až 7 200 ANSI lumenů oba projektory nově definují vizuální zobrazení a jsou ideálním řešením pro zasedací místnosti, muzea a prostředí vysokoškolského vzdělávání.

Kvalitní obraz a dlouhá životnost

Nové projektory značky Sharp s vysokým rozlišením obrazu 4K UHD poskytují výjimečnou kvalitu obrazu, dokonalou čistotu obrazu a obraz který vysvítí detailní informace. Zcela utěsněný optický motor a laserový zdroj světla vyžadují nulovou údržbu po dobu dlouhé životnosti 20 000 hodin, proto výměna filtrů a lamp úplně odpadá.

Motorizovaný Zoom

Uživatelé navíc mohou dosáhnout nejjemnějšího vyrovnání obrazu díky motorizovanému zoomu a zaostřování, které doplňuje plně motorizovaný posun objektivu pro přesný a jasný obraz. Všestranné projekční vlastnosti usnadňují umístění projektorů, což zjednodušuje instalaci a potenciálně snižuje náklady na nastavení. Díky rizikové skupině 2 (Laser Risk Group 2) nové modely eliminují potřebu předepsaných bezpečnostních opatření, čímž zajišťují bezpečné a bezstarostné provozní prostředí.

Dostupnost  na trhu

Nový model projektoru Sharp P721Q 4K UHD si můžete prohlédnout na stánku výrobce. Předpokládaná dostupnost obou nových projektorů Sharp 4K UHD bude v září 2024.

Zdroj a foto: Sharp NEC

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách HardwareSoftwareElektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.