Infinix představuje telefon ZERO 30 5G se špičkovou přední kamerou pro vlogery

telefon smartphone Infinix ZERO 30 5G barvy specifikace cena

Infinix uvádí na trh smarthone Infinix ZERO 30 5G. Jde o první smartphone ve své třídě, který je vybaven předním fotoaparátem s podporou videa Ultra HD (4K / 60FPS) a umožní mladým lidem vstoupit do nové oblasti tvorby vysoce kvalitních vlogů.

Infinix ZERO 30 5G vznikl, aby mladým lidem umožnil vytvářet filmový videoobsah v Ultra HD. Skvělý přední 50MP fotoaparát podporuje nahrávání videa 4K (3840×2160) při úžasně plynulém 60FPS, což je funkce, která se obvykle nachází pouze u modelů s vyšší cenovkou.

Nyní tak mohou po extrémní kvalitě sáhnout i ti, kteří mají omezený rozpočet. Přední kamera je doplněna jedinečnými filmovými režimy, které umožňují vytvářet autentičtější vlogy ve filmovém stylu. Mezi další špičkové funkce patří jedinečný krásně zakřivený 144Hz AMOLED displej, vysoce výkonný osmijádrový procesor a 21 GB rozšířené paměti.

Natáčejte 4K 60 snímků za sekundu

Infinix ZERO 30 5G vás posadí do režisérského křesla. Dvojitý blesk Micro-slit umožňuje filmovat za všech světelných podmínek. PDAF (Phase Detection AutoFocus) zajišťuje ostrý a vysoce kvalitní obsah pokaždé, ať už pořizujete selfie nebo nahráváte video. Infinix ZERO 30 5G se může pochlubit 108MP zadním fotoaparátem, který poskytuje úžasně ostré a ostré fotografie při slabém osvětlení díky snímači 1/1.67″ a objektivu, který zachycuje o 10% více světla než je standardem. 

telefon smartphone Infinix ZERO 30 5G barvy specifikace cena

Kombinuje technologie OIS a EIS, aby zajistil stabilní snímání obrazu pro fotografování i video. Trojitý bezztrátový zoom umožňuje uživatelům vychutnat si neuvěřitelné detaily na dálku, zatímco objektiv o šířce 120° pomáhá uživatelům zachytit svět tak, jak ho vidí.

Design a displej

Infinix ZERO 30 5G je stylový z každého úhlu. Úzký rámeček 2,8 mm obsahuje ohromující zakřivený displej, který je vybaven 60° zlatou křivkou, jež nabízí elegantní a uklidňující pocit v ruce. Již z továrny je displej chráněn před potenciálním poškozením sklem Corning® Gorilla® Glass. Infinix ZERO 30 5G, přichází do Česka a na Slovensko v barvách Golden Hour, Rome Green a Fantasy Purple.

telefon smartphone Infinix ZERO 30 5G barvy specifikace cena

Díky rychlé obnovovací frekvenci 144 Hz je obrazovka a navigace v operačním systému plynulá, zatímco přesné 10bitové barvy DCI-P3, vysoký kontrastní poměr a špičkový jas 950 nitů přinášejí dokonalý obraz. Infinix ZERO 30 5G je také vybaven zvukovým systémem se dvěma reproduktory s podporou DTS. Smartphone také disponuje režimem péče o zrak s certifikací TÜV Rheinland, který chrání oči uživatelů během doby strávené u obrazovky.

telefon smartphone Infinix ZERO 30 5G barvy specifikace cena

Další funkce

  • Infinix ZERO 30 5G obsahuje kapacitní baterii s dlouhou životností 5,000 XNUMX mAh. 68W Super Charging znamená, že bez ohledu na to, kolik času strávíte natáčením videa v rozlišení UHD, nabití z 1 % na 80 % proběhne za pouhých 30 minut[3].
  • Infinix ZERO 30 5G je vybaven XOS 13, přizpůsobenou verzí systému Android 13, která obsahuje řadu nejnovějších funkcí, včetně aktualizovaného hlasového asistenta Folax, který integruje ChatGPT. Požádejte Folax, aby vám pomohl s voláním, fotografováním, přehráváním hudby, nastavením budíků nebo dokonce plánováním cest. Uživatelé mohou také vytvářet své vlastní jedinečné tapety pomocí nejnovější aplikace AI Wallpaper Generator, zatímco Smart Search umožňuje uživatelům rychle najít požadovaný obrázek z mnoha obrázků, dokonce navrhuje podobné obrázky online. Funkce generátoru tapet AI a inteligentního vyhledávání budou k dispozici prostřednictvím nadcházejícího upgradu OTA
  • Infinix ZERO 30 5G nabízí rychlé odemykání otisků prstů, takže si uživatelé mohou užívat absolutní bezpečnost s důvěrou a pohodlím.
  • Infinix ZERO 30 5G je vybaven multifunkčním NFC, které umožňuje uživatelům žít bezhotovostní nákupy v obchodech, kavárnách a restauracích a kdekoli zrovna potřebujete.
  • Odolnost proti vodě a prachu IP53 chrání ZERO 30 5G ve vlhkém počasí, zatímco kapalinové chlazení vakuové komory zabraňuje nežádoucímu hromadění tepla během delšího nahrávání.

 

telefon smartphone Infinix ZERO 30 5G barvy specifikace cena

Dostupnost a cena 

Infinix ZERO 30 5G je od 8. 11. v předprodeji u vybraných partnerů. Všeobecný prodej začíná 20. 11., model bude k dispozici v barvách Golden Hour, Rome Green a Fantasy Purple. Cena v ČR: 8 999 Kč, cena v SR: 379 EUR

Zdroj a foto: Infinix

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.