Nový firmware pro sluchátka Sennheiser Momentum True Wireless 3

bezdrátová sluchátka Sennheiser Momentum True Wireless 3

Sennheiser spustil distribuci nejnovějšího firmwaru pro nejvyšší model plně bezdrátových sluchátek Sennheiser Momentum True Wireless 3. Ten uživatelům prostřednictvím jednoduché online aktualizace v aplikaci Sennheiser Smart Control App přináší nejen nové funkce, ale také vyšší zvukovou kvalitu.

Podpora Multi-Point

Uživatelé se mohou těšit na Multi-point připojení, s jehož pomocí lze plynule přecházet mezi zvukovým výstupem více zařízení a režim hi-resolution, který stírá hranice mezi kabelovým a bezdrátovým poslechem. Opomenuta nezůstala ani ergonomie. Sluchátka nově při vyjmutí z ucha pozastaví dotykové ovládání, čímž zcela eliminují nechtěné spouštění přehrávání i přijímání telefonických hovorů.

Lepší propojení

Nový firmware sluchátek Sennheiser Momentum True Wireless 3 posluchačům přináší všestranné BT připojení, díky kterému je přechod mezi pracovním videohovorem na notebooku a poslechem hudby ze smartphonu otázkou jediného klepnutí.

Flexibilita se hodí i těm, kteří s sebou nosí pracovní a soukromý telefon zároveň. Ať už budou odpovídat na kterýkoli z nich, Sennheiser Momentum True Wireless 3 budou vždy připraveným společníkem. A pokud neočekávaný telefonát přijde ve chvíli sledování oblíbeného seriálu na notebooku, sluchátka se po jeho ukončení automaticky vrátí k reprodukci původního média.

Samozřejmostí se stává také bezešvý přechod mezi jednotlivými podporovanými kodeky a operačními systémy. To vše automaticky, jednoduše a bezproblémově.

bezdrátová sluchátka Sennheiser Momentum True Wireless 3

Hi-res režim

Skvělou novinkou, kterou nový firmware nadchne náročné posluchače, je hi-res režim, díky kterému si sluchátka poradí i s reprodukcí nahrávek s 96kHz vzorkovací frekvencí a 24bit hloubkou. Posluchači se tak mohou těšit na kvalitu reprodukce srovnatelnou se sluchátky připojenými kabelem. Režim ve spojení s kodekem AptX Adaptive zvyšuje rychlost BT přenosu až na 420 kbsp a umožňuje tak zachování i těch nejjemnějších detailů.

bezdrátová sluchátka Sennheiser Momentum True Wireless 3

Moderní kodek AptX Adaptive se navíc neustále přizpůsobuje nejen zdrojovým datům, ale také prostředí, ve kterém se posluchač pohybuje. Zajistí tak vyšší výdrž baterie i bezkonkurenční stabilitu spojení. Ani v místech s výrazným radiofrekvenčním rušením, jako jsou vozidla hromadné dopravy, se tak uživatelé nemusí obávat jakýchkoli výpadků a mohou se na Sennheiser Momentum Wireless 3 plně spolehnout.

Dostupnost

Podpora Multi-point připojení a režim Hi-Resolution jsou k dispozici již nyní v rámci aktualizace firmwaru na verzi 2.10.19 nebo vyšší v aplikaci Smart Control App verze 4.1.5 nebo vyšší. Aplikaci naleznou uživatelé v obchodech Apple App Store i Google Play.

Zdroj a foto: Sennheiser

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.