Reklama/Advertisement

Klávesnice Tesoro Lobera Spectrum s plně barevným podsvícením

Společnost Tesoro představila vylepšenou mechanickou klávesnici Lobera s označením Spectrum. Nový model nabízí RGB podsvícení každé klávesy zvlášť, 9 režimů LED efektů včetně speciálního audio módu, N-Key rollover a plně programovatelné klávesy.

Tesoro Lobera Spectrum umožní každému hráči individuální nastavení libovolné barvy z 16,8 milionového spektra k jakékoli klávese. Disponuje 9 různými efekty LED podsvícení, jako je např. stmívání, ohňostroj, duhová vlna a další. To vše v pěti úrovních intenzity. Nekonečně mnoho odlišných kombinací nastavení lze následně nastavit až do 5 uživatelských profilů. K dispozici je také Audio režim, reagující na zvuky a bassy vybraných skladeb, ve kterém jednotlivé klávesy blikají do rytmu.

Mechanická klávesnice černé barvy váží 1,5 kg, je osazena kvalitními spínači Khail ve variantách Blue, Black, Brown a Red, které zaručujíc vysokou životnost až 60 milionu stisknutí.  Vestavěná paměť o velikosti 512 kb umožňuje přenášet vlastní specifická nastavení k libovolnému počítači bez nutnosti dalšího nastavování. Snadno přepínatelné profily přitom umožňují naprogramovat makra napříč celou klávesnicí.

Lobera Spectrum je imunní ke ghostingu i chybné registraci stisku kláves. Díky vysoké frekvenci 1000 Hz je zaznamenám každý jednotlivý stisk a se zapnutým herním režimem, vypínajícím vybrané klávesy, se hráč nemusí obávat ani spuštění nechtěných funkcí či aplikací. Klávesnice obsahuje na zadní straně dva USB 2.0 porty a dva 3,5 mm jack konektory pro připojení sluchátek a mikrofonu. Pro potřeby nabíjení mobilních telefonů a tabletů slouží externí zdroj DC-in.

Tesoro Lobera Spectrum je aktuálně dostupná na zahraničních trzích za $149 (při současném kurzu kolem 3850 Kč). V České republice a na Slovensku bude k dispozici v druhé polovině roku 2015.

Zdroj a foto: Tesoro

You must be logged in to post a comment Login