Klávesnice YENKEE YKB 3400 Panzer a myš YENKEE YMS 3000 Zero

Vánoce Yenkee herní klávesnice YKB 3400 Panzer a myš YMS 3000 Zero cena

Hledáte dárky pro hráče na poslední chvíli? YENKEE nabízí herní klávesnici YKB 3400 Panzer a optickou herní myš YMS 3000 Zero. Obě zařízení nabízejí i stylové RGB podsvícení.

Herní mechanická klávesnice

Každý pravý hráč potřebuje správné vybavení. Herní mechanické klávesnici YENKEE YKB 3400 Panzer s odvážným designem nechybí stylové RGB podsvícení, u kterého lze přizpůsobit i celoobvodovou lištu.

Díky kovové základně je klávesnice extrémně pevná a nikde se ani při náročnějším provozu neprohýbá.

Mechanické spínače OUTEMU Blue jsou konstruovány pro maximální rychlost odezvy a pyšní se životností až 50 milionů stisků.

Herní mechanická klávesnice YENKEE YKB 3400 Panzer cena

Nad numerickými klávesami naleznete speciální tlačítka pro ovládání multimédií i technologii Anti-ghosting s funkcí N-Key Rollover. Odnímatelná ergonomická opěrka se stará o pohodlí zápěstí při dlouhých herních večerech, stejně jako při náročném studijním či pracovním nasazení.

Klávesnice YENKEE YKB 3400 Panzer je nyní k dostání za akční cenu 1 499 Kč.

Optická herní myš

Co by byla kvalitní herní klávesnice bez myši, která její výkon podpoří? Optická herní myš YENKEE YMS 3000 Zero je vhodná pro milovníky gamingu stejně jako pro aktivity studijní čí pracovní. Díky optickému senzoru je schopna snímat pohyb téměř na jakémkoliv povrchu a tomu odpovídá její neuvěřitelná přesnost.

Optická herní myš YENKEE YMS 3000 Zero

K dispozici má 6 plně programovatelných tlačítek a tichý spínač, která se postará o tichý chod i v pozdních hodinách. Ani této ergonomické myši samozřejmě nechybí nastavitelné RGB podsvícení.

Optická herní myš YENKEE YMS 3000 Zero je nyní v prodeji za 599 Kč.

Další zajímavé produkty najdete na adrese https://www.yenkee.cz/

Zdroj a foto: Yenkee, Pexels, Pixabay

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.