Lenovo ThinkPhone získává funkce Windows 365 a Teams Walkie Talkie

Motorola ThinkPhone Windows Microsoft Teams

Chytrý telefon pro firemní zákazníky Lenovo ThinkPhone od společnosti Motorola získává partnerstvím se společností Microsoft integrovanou podporu cloudových služeb Windows 365 a komunikační služby Push To Talk s funkcí Walkie Talkie do platformy Microsoft Teams. 

ThinkPhone a cloudové PC Windows 365 umožní plnohodnotnou práci jako na osobním počítači

Windows 365 kombinuje výkon a zabezpečení cloudu Microsoft s všestranností a jednoduchostí osobního počítače. Motorola nyní díky začlenění tohoto systému do zařízení ThinkPhone zavádí do nabídky plnohodnotný cloudový osobní počítač, který se vejde do kapsy.

Zákazníci tak mohou pracovat opravdu odkudkoli. Uživatelé zařízení ThinkPhone mohou využívat integrovaný systém Windows 365 a přímo z vlastního zařízení ThinkPhone přenášet své činnosti ve Windows5 na větší displej po jeho jednoduchém připojení pomocí kabelu USB-C®3 a po připojení klávesnice a myši prostřednictvím Bluetooth®4.

Výkon zařízení ThinkPhone zpřístupní zákazníkům jeho kombinace s jakýmkoli monitorem Lenovo, včetně monitoru ThinkVision P27h-30 s 27palcovým displejem QHD, a s příslušenstvím, které je kompatibilní s Bluetooth, například s kombinovanou bezdrátovou nabíjitelnou klávesnicí a myší Lenovo Professional.

Ať se uživatelé nacházejí kdekoli, jejich dokonalé zážitky z práce na osobním počítači s operačním systémem Windows se všemi individualizovanými aplikacemi, obsahy a nastaveními, završí bezdrátová sluchátka Lenovo Go s technologií aktivního snižování okolního hluku ANC.

Tyto schopnosti poskytují flexibilitu, která uživatelům umožní být opravdu mobilní a současně stoprocentně produktivní. Oddělení IT díky nim mohou také přehodnotit tradiční organizaci práce a snižovat celkové náklady.

Snadné spojení se spolupracovníky prostřednictvím funkce Walkie Talkie v programu Microsoft Teams

Při intenzivní práci je klíčová praktičnost, kterou probudí k životu ikonické červené tlačítko zařízení ThinkPhone. Uživatelé si mohou po dvou poklepáních užívat dokonalou integraci telefonu a PC umocněnou konektivitou Think 2 Think. Nyní je praktičnost červeného tlačítka zařízení ThinkPhone rozšířena integrací aplikace Walkie Talkie do programu Teams.

Motorola ThinkPhone Windows Microsoft Teams

Uživatelé budou mít po rychlém naprogramování červeného tlačítka pro spuštění režimu Walkie Talkie okamžitě k dispozici funkce komunikace PTT (Push-to-Talk). Tato zcela integrovaná funkce dokonale začleňuje červené tlačítko do aplikace Walkie Talkie v programu Microsoft Teams6. Uživatel tak může pomocí kanálů Teams snadno a okamžitě komunikovat se specifickými týmy nebo odděleními.

ThinkPhone nabízí firmám a podnikatelům bezkonkurenční uživatelské vlastnosti v jednom zařízení

Zákazníci mají v zařízení ThinkPhone k dispozici kompletní soubor bezpečnostních a podpůrných funkcí, které poskytují vysokou úroveň ochrany a maximální ovladatelnost na základě platformy ThinkShield. ThinkShield je špičková zabezpečovací platforma se zásadními zabezpečovacími postupy, funkcemi, specializovaným hardwarem, softwarem a procesy, které přispívají k zabezpečení zařízení.

Mimořádně vysoká úroveň zařízení ThinkPhone přesahuje hranice zabezpečení a zahrnuje také prémiový a odolný design. Zařízení je vyrobeno z kompozitu vyztuženého aramidovými vlákny, který je odolnější a lehčí než ocel, v kombinaci s hliníkovým rámem a sklem Gorilla® Glass Victus™. ThinkPhone disponuje dostatečnou odolností, díky níž splňuje požadavky normy odolnosti vůči působení vody IP68¹ a úspěšně absolvoval testy odolnosti MIL-STD-810H².

ThinkPhone se může pochlubit také prémiovou specifikací, která zahrnuje mimo jiné mobilní platformu Snapdragon® 8+ Gen 1, velký, 6,6“ displej FHD+, akumulátor s kapacitou 5000 mAh a nabíječku TurboPower o výkonu 68 W, která dokáže nabíjet jak ThinkPhone, tak laptopy Lenovo. Působivou výbavu tohoto zařízení završuje vyspělá kamera s rozlišením 50 MPx a technologií Ultra Pixel, která zajišťuje prémiovou kvalitu obrazu při všech video hovorech bez ohledu na světelné podmínky.

Dostupnost

Podpora Windows 365 prostřednictvím Moto Connect a funkce Walkie Talkie v Microsoft Teams budou pro Lenovo ThinkPhone od společnosti Motorola k dispozici v nadcházejících týdnech. Aplikace Walkie Talkie je již zahrnuta v licenci Teams pro pracovníky v přední linii.

 Zdroj a foto: Motorola

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.