LG se připojilo k Home Connectivity Alliance

LG spolupráce HCA Home Connectivity Alliance

Společnost LG Electronics (LG) se stala součástí představenstva organizace Home Connectivity Alliance (HCA), která se věnuje rozvoji ekosystému propojené domácnosti. Společně budou prosazovat bezpečnější propojení spotřebičů.  

LG se připojila k organizaci Home Connectivity Alliance, která byla založená v letošním roce. LG do jejího představenstva poprvé zasedla v srpnu a společně budou pracovat na rozvoji propojení chytré domácnosti. Cílem aliance je poskytovat bezpečný interoperabilní ekosystém pro chytré domácnosti.

Aliance světových značek

Kromě LG je členem aliance dalších třináct světových značek, a to včetně společností Samsung, Arçelik, Electrolux, Haier, GE Appliances a Trane Technologies.

Společně pracují na bezproblémové kompatibilitě různých zařízení a služeb prostřednictvím vývoje a implementace pokynů pro propojení mezi cloudy (C2C).

Díky členství nabídne LG svým zákazníkům možnost pohodlně ovládat a sledovat řešení chytré domácnosti ostatních členů aliance pomocí aplikace LG ThinQ™.

Produkty pro chytrou domácnost

Jsme rádi, že se LG stala členem naší správní rady. LG jako lídr v oboru vnímá, že interoperabilita je zásadní pro skutečně bezproblémové fungování chytré domácnosti, a jsme nadšení, že se k alianci připojila,“ řekl Yoon Ho Choi, prezident Home Connectivity Alliance. „S využitím společných poznatků a zkušeností členů naší globální rady budeme i nadále pokračovat v rozvoji propojené domácnosti a poskytovat spotřebitelům snadnější a chytřejší způsob života,“ popsal Yoon Ho Choi.

Spojení s aliancí Home Connectivity, pro nás znamená spolupráci se stejně smýšlejícími společnostmi, se kterými vytvoříme ekosystém propojení chytrých domácností,“ řekl Lyu Jae-cheol, prezident společnosti LG Electronics Home Appliance & Air Solution. „Rozhodnutí připojit se odpovídá závazku LG k otevřeným inovacím a odhodlání poskytnout spotřebitelům větší výběr i pohodlí v jejich každodenním životě a řídit budoucnost propojené domácnosti,“ dodal Lyu Jae-cheol.

Zdroj a foto: LG

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.