Logitech Harmony 300i – univerzální dálkový ovladač

Logitech uvádí na trh nový dálkový ovladač Harmony 300 Remote s jednoduchým nastavením a širokou podporou domácí elektroniky. K naprogramování ovladače stačí stáhnout nastavení z databáze zařízení, v níž je více než 5 000 značek a 225 000 produktů.

Logitech Harmony 300i Remote má vylepšené webové nastavení, které je určeno výlučně pro nejnovější dálkový ovladač Logitech. Dálkový ovladač stačí pouze připojit k počítači, jít na stránky www.myharmony.com, a zadat používaná zařízení uvést, jaká zařízení jsou používána. Knihovna obsahuje přes 225 000 druhů zařízení od více než 5 000 značek — a tento seznam je doplňován každý den. Dálkové ovládání tak může fungovat s domácí elektronikou různého stáří a nahradit stávajíci ovládání televize, videa, DVD, Blu-ray, HDD přehrávače atd.

Po nastavení ovladače je možné všechna zařízení ovládat jediným ovladačem.  Tlačítka jsou logicky seřazena do skupin podle způsobu využití. Například tlačítka pro ovládání DVD přehrávače jsou všechna seskupena pohromadě. Jsou zde rovněž programovatelná tlačítka pro vlastní uživatelská nastavení.

Ovladač Logitech Harmony 300i je v Evropě dostupný od dubna a doporučená maloobchodní cena je u něj 1 090 Kč s DPH.

Zdroj: Logitech