Reklama/Advertisement

Logitech MX Master Wireless Mouse – nejlepší myš bez drátů

Společnost Logitech uvádí na trh novou bezdrátovou myš Logitech MX Master Wireless Mouse se speciálně tvarovaným designem, který skvěle padne do ruky. Myš lze díky tlačítku Easy-Switch snadno používat na různých zařízeních a v různých operačních systémech, je možné nastavit pomalé či rychlé rolování a pomocí dodávané aplikace snadno změnit funkce jednotlivých ovládacích prvků.

Nejnovější bezdrátová myš Logitech MX Master Wireless Mouse pokračuje v řadě nejvyšších modelů, jakými jsou Logitech MX Revolution a Logitech Performance MX, je dokonale tvarována pro zajištění maximálního komfortu a jemně vyladěna pro precizní a rychlé ovládání. Tvarování myši tvoří oporu pro vaši ruku a zápěstí v přirozené poloze, díky čemuž si můžete vychutnat ovládání s plynulými přechody na promyšleně umístěná tlačítka a kolečka.

Myš je vybavena rolovacím kolečkem, které se umí přizpůsobit rychlosti, jakou chcete obsahem procházet – dokáže automaticky přejít z krokování až po hyper rychlé rolování. Druhé kolečko pro rolování pomocí palce umožňuje posouvat obraz ze strany na stranu nebo plnit jiné funkce dle osobního nastavení uživatele. Ke svému počítači s operačním systémem Windows nebo Mac můžete myš Logitech MX Master Wireless Mouse připojit bezdrátově prostřednictvím přiloženého nanopřijímače Logitech Unifying Receiver nebo pomocí technologie Bluetooth Smart a lze ji tak spárovat až se třemi zařízeními, takže můžete pracovat na svém stolním počítači, notebooku nebo tabletu. Stiskem tlačítka Logitech Easy-Switch lze snadno mezi těmito zařízeními přepínat a myš má navíc tlačítko, které je možné přizpůsobit tak, aby replikovalo ovládání pomocí gest na počítačích Mac, takže budete moci požadovaného cíle dosáhnout rychleji a zvládnout více věcí.

Logitech_MXMaster_02

Pro přizpůsobení osobním potřebám slouží software Logitech Options, který umožňuje nastavit pro všechna tlačítka požadované akce. A díky technologii sledování pohybu Logitech Darkfield Laser je možné pohyb dokonale snímat prakticky na jakémkoli povrchu, včetně skla a ploch s vysokým leskem.

Myš MX Master má dobíjitelnou baterii, jež při plném nabití a v závislosti na způsobu použití může vydržet až 40 dnů, a světelný indikátor, který vás upozorní na nízký stav energie. Pouhé čtyři minuty nabíjení vám poskytnou dostatečnou energii pro celý den práce anebo můžete baterii nechat nabíjet, zatímco ji používáte, takže se nikdy neocitnete v situaci, kdy myš nemůžete použít.

Technické údaje:

  • Připojení k Internetu pro stažení softwaru
  • USB port: Windows 7, Windows 8 nebo novější; Mac OS X 10.8 nebo novější
  • Bluetooth SMART: Windows 8 nebo novější; Mac OS X 10.10 nebo novější
  • Rozměry myši: 83,5 x 128,3 x 47,0 mm
  • Hmotnost myši: 147 g

Logitech MX Master Wireless Mouse bude k dostání v dubnu 2015 za doporučenou maloobchodní cenu 2 699 Kč.

Zdroj a foto: Logitech

You must be logged in to post a comment Login