Bezdrátová klávesnice Logitech pro Nintendo Wii

Bezdrátová klávesnice Logitech Cordless Keyboard for Wii zpříjemňuje užívání herní konzole a rozšiřuje možnosti jejího využití. Klávesnice nabízí speciální systémové klávesy – například Zoom In/Out (zvětšování/zmenšování zobrazení), Forward/Back (přechod dopředu/zpět), Quit (konec) a OK – takže budete moci pomocí své oblíbené konzole ještě snadněji komunikovat s kamarády, surfovat na webu, číst novinky, zjišťovat počasí, prohlížet internetová videa a posílat e-maily.

Leštěný bílý povrch dobře ladí s konzolí a jejími dalšími ovladači a přestože je klávesnice poměrně malá, nabízí všechny hlavní klávesy plné velikosti. Připojit nebo uklidit bezdrátovou klávesnici Logitech Cordless Keyboard for Wii je velmi snadné – stačí připojit minipřijímač do konzole a klávesnice je připravena k použití. Při nečinnosti můžete přijímač odpojit a uložit do zadní části klávesnice. Komunikace probíhá v pásmu 2,4 GHz

Doporučená maloobchodní cena klávesnice je pro Českou republiku 749 Kč a pro Slovensko 899 Sk, na trhu se má objevit na začátku srpna 2008.

Zdroj a foto: Logitech