Manažerský IP telefon Panasonic KX-NT400

Panasonic uvádí na český trh  manažerský systémový IP telefon KX-NT400, který kromě telefonování nabízí i funkce správy obchodních kontaktů, monitoring a ovládání síťových kamer a přístup k intranetovým podnikovým aplikacím.

Panasonic KX-NT400 je univerzálním komunikačním přístrojem s barevným dotykovým displejem a přehledným grafickým uživatelským rozhraním, díky němuž lze řídit a sledovat klíčové firemní procesy, vyhledávat důležité informace   a komunikovat s kolegy, zaměstnanci i obchodními partnery. Způsoby komunikace zahrnují jak hlasový hovor, tak videohovory nebo chatování.

Terminál KX-NT400 je kompatibilní s pobočkovými ústřednami Panasonic řady KX-NCP a KX-TDE. Unikátní funkcí je podpora až 20 síťových kamer a to nejen pro přímé sledování obrazu, ale také ovládání kamer (náklon, vycentrování kamery, využití zoomu. K jednotlivým kamerám lze přiřadit nejen názvy pracovišť, ale i jména uložená v seznamu kontaktů. Příchozí volání z tohoto čísla pak automaticky spustí videohovor.

Nejčastěji používané funkce mají v menu samostatné záložky. Přes záložku je rychlý přístup k intranetovým aplikacím, které mohou obsahovat užitečné informace, například firemní telefonní seznam s fotografiemi kontaktů, jídelní lístek podnikové restaurace, firemní kalendář, různé rozvrhy, atd. Aplikace na bázi HTML mohou být vytvořeny i vývojáři třetích stran.

Panasonic KX-NT400 je v prodeji za doporučenou cenu 13 400 Kč včetně DPH.

Zdroj: Panasonic