Xerox Phaser 3140 s novým barevným vzhledem

Xerox Phaser 3140 je na trhu od loňského roku, její výrobce nyní představil dvojici jejích nových barevných variant. Rychlost tisku ani náklady to samozřejmě neovlivní, ale mezi dalšími kancelářskými produkty tiskárny určitě nezapadnou a snadno je rozpoznáte.

Phaser 3140 je nyní k dispozici v bílo-oranžovém a stříbro-černém provedení. První varianta je skutečně zářivá, druhá „jen elegantní“. Xerox občas překvapí netradičním přístupem, v minulosti to byly například kazety s vůní, které se nasazovaly na průduch tiskárny a ta vyfukovaným vzduchem (použitým nejprve k chlazení zapékací jednotky) po průchodu filtry s různými vůněmi osvěžila vzduch.

Nyní Xerox přistupuje k barevným variantám tiskárnen a bude zajímavé sledovat, zda se tohoto nápadu chytí ostatní výrobci, nebo se objeví třeba samolepky na tiskárny, fungující podobně jako samolepky na víka notebooků. Tiskárny zřejmě nebudou patřit k produktům, u nichž by každý nutně potřeboval vyjádřit svou individualitu, ale když už se podařilo v několika letech přejít od nudné barvy slonové kosti k průhledným materiálům a černostříbrným kombinacím, může se stát, že prostor v kanceláři obzvláštníte i jinak vypadající tiskárnou.

Reklama/Advertisement

A teď pár informací k tiskárně jako takové. Xerox Phaser 3140 vytiskne 18 stránek formátu A4 za minutu, umožňuje maximální jednorázový měsíční objem tisku 10 000 stran a nabízí hardwarové rozlišení 600 x 600 dpi se softwarovou úpravou na 1200 x 600 dpi. Je určena pro zpracování tiskových úloh v prostředí prostředí malé kanceláře, poslouží i jako osobní tiskárna. Její výrobce hovoří o výhodách nízké hlučnosti a o kompaktním půdorysu (360 x 389 mm). Tiskárna je vybavena zásobníkem pro 250 listů a víceúčelovým podavačem nestandardních médií.

„Barevné“ varianty tiskárny Xerox Phaser 3140 jsou k dispozici za doporučenou od  2030 Kč včetně DPH.

Zdroj: Xerox

Reklama/Advertisement