MFP papírnictví využívá pokladní a POS řešení od společnosti NG Retail

NG Retail POS Papírnictví

Společnost NG Retail úspěšně dokončila implementaci pokladního systému a zajištění jednotného POS řešení pro svého nového zákazníka MFP paper s.r.o., provozujícího síť prodejen MFP papírnictví.

NG Retail POS Papírnictví

S novým pokladním řešením POS NG, se značně zlepšila obsluha zákazníků na maloobchodních prodejnách a řešení umožňuje také další rozvoj a expanzi do budoucna.

​​„V dalších krocích bude následovat integrace i dalších modulů. Cílem je celkově propojit pokladní systém s e-shopem, věrnostním programem, a především s CRS a ERP systémy. Dosažení omnichannel přístupu je cílem zkvalitnění služeb zákazníkům​,“ říká Peter Semančík, obchodní ředitel NG Retail.

Co je POS NG?

Moderní pokladní systém určený pro maloobchodní sítě v odvětvích prodeje elektra, módy, sportu, tabáku či fast-foodu a řady dalších odvětví.

Řešení POS NG je postaveno na pilířích jednoduchého a intuitivního ovládání, pokročilých „Anti-Fraud“ systémových funkcích, dokonalého přehledu, statistikách a v neposlední řade na nízkých nárocích na hardware.

NG Retail POS Papírnictví

Díky tomu může řešení POS NG běžet i na stávajících zařízeních, a tím šetřit investiční náklady. Pokladní systémy POS NG využívají například prodejci Pompo, Electro World, UGO, Erotic City, Traficon, NAY, A3 Sport, Sportisimo, TESCOMA, Student Agency, Super zoo, PLANEO Elektro a další.

Zdroj a foto: NG Retail

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.